ТВОРЧИЙ ДРУК І СКРАПБУКІНГ

Створіть свій власний унікальний сімейний фотоальбом

Скористайтеся нашим покроковим посібником та створіть фотоальбом, наповнений дорогоцінними спогадами.
На столі стоїть принтер Canon PIXMA, а навколо нього ножиці, срібна стрічка та фотографії.

Зараз саме той час, коли потрібно підтримувати стосунки з рідними. Зараз ми все більше віддаляємося від сім’ї та друзів, тому важливо цінувати кожну мить, яку ми проводимо з близькими. Сімейний фотоальбом був невід’ємною частиною кожної родини, і ця традиція заслуговує на відродження. Тож замість того, щоб купувати його, чому б не витратити трохи часу й створити власну унікальну колекцію спогадів, у якій відображена сутність вашої родини?

Скрапбукінг — ідеальний засіб для творчості, який дозволить створити та індивідуалізувати фотоальбоми за допомогою декоративних візуальних елементів. Цілий набір шаблонів, доступних на вебсайті та в програмі Creative Park, а також розумні технології, вбудовані в лінійку бездротових принтерів Canon PIXMA й прості у використанні функції програми компонування фотографій SELPHY, яка працює з лінійкою Canon SELPHY — із цими інструментами ви зможете створити власну творчу студію.

У цьому посібнику наведено покрокову інструкцію зі створення власного унікального фотоальбому.

На столі стоїть принтер Canon PIXMA і SELPHY QX10 із надрукованими фотографіями та матеріалами для творчості.

Підготуйте все необхідне для роботи й перетворіть процес на веселе заняття для всієї родини.

Ось що вам знадобиться.

1. Виберіть декоративні елементи.

Фотографія дівчинки й хлопчика на пляжі з бабусею та дідусем. Під нею та поруч — різні папірці з візерунками та квітка ручної роботи рожевих відтінків.

На вебсайті або в програмі Creative Park є десятки декоративних елементів для альбомів, які допоможуть вам зробити альбом особливим.

На вебсайті Creative Park представлена велика кількість елементів дизайну, які можна використовувати для альбому, у тому числі візерунки-шаблони, набори для створення альбомів, оригінальні фоторамки тощо.

Також можна завантажити просту у використанні програму Creative Park в App Store або Google Play. Вам знадобляться лише обліковий запис Canon ID і сумісний принтер Canon. Шаблони в програмі упорядковані за різними категоріями. Зручний дизайн програми дозволяє швидко знайти потрібний розділ.

У нашому посібнику для внутрішньої частини нашого альбому ми використали чотири види паперу з візерунками, але в Creative Park вибір набагато ширший. Додайте 3D-ефект у вигляді квітів або виберіть іншу наклейку, яка відповідатиме тематиці сторінки, і роздрукуйте її за допомогою принтера PIXMA. Для всіх декоративних частин альбому ми рекомендуємо використовувати матовий фотопапір.

2. Оформіть внутрішні сторінки.

Принтер SELPHY Square QX10 і фотографія сім’ї на велосипедах. На столі лежать кілька різнокольорових аркушів паперу з візерунком і фотографії однієї родини різних розмірів.

Просто дайте своїй уяві волю з програмою Creative Park і програмою компонування фотографій SELPHY — виберіть фотографії та елементи дизайну й створіть власний унікальний альбом.

Щоб урізноманітнити альбом, роздрукуйте фотографії різних розмірів. Фотопапір Canon для принтерів PIXMA представлений у широкому асортименті розмірів і варіантів покриття. Якщо для друку ви обрали принтер SELPHY, скористайтеся програмою компонування фотографій SELPHY та створюйте колажі з фотографій із різними пропорціями сторін.

Наші фотографії були надруковані на принтерах Canon SELPHY Square QX10 і SELPHY CP1300. За допомогою програми компонування фотографій SELPHY можна додати своїм фотографіям творчих штрихів, наприклад штампів, фільтрів, рамок, текстів і накладок. Крім того, самоклейний шар на роздруківках SELPHY Square QX10 дозволить легко вклеїти їх в альбом без жодного клопоту.

Роздрукувавши все, просто вирізайте та приклеюйте різні елементи, накладайте їх один на один, дотримуючись інструкцій шаблону або власного дизайну.

3. Створіть обкладинку альбому.

Сторінка фотоальбому рожевого кольору та зелена обкладинка з фотографіями й декоративними елементами.

Додайте рамки та штампи в програмі компонування фотографій SELPHY та роздрукуйте фотографії на принтері Canon SELPHY CP1300 або SELPHY Square QX10.

Тепер ми переходимо до частини уроку, де ви працюватимете своїми руками —етапу створення обкладинки для альбому ручної роботи.

На вебсайті Creative Park ми вибрали шаблон Beginner's Kit (Family) [Набір для початківців (сімейний)] і роздрукували його на принтері Canon PIXMA TS5340a. Для створення основи обкладинки альбому ми використовували як гнучкий картон (наприклад, коробку з-під сухого сніданку), так і жорсткий картон (наприклад, коробку для взуття, упаковку для посилок), а також ніж із висувним лезом і клей/скотч.

Для декоративних елементів можна використовувати багато матеріалів, які є вдома, наприклад дроти й стрічки або щось, що відповідає тематиці альбому. Накладайте їх один на один та приклеюйте на папір із візерунком, щоб зробити творіння ще прекраснішим.

4. З’єднайте частини свого унікального фотоальбому

Альбомні сторінки рожевого кольору з паличкою термоклею зверху.

Ви можете створити кілька маленьких альбомів із різними тематиками.

І тепер усе, що залишилося для створення власного альбому ручної роботи, — це об’єднати всі ваші сторінки з обкладинкою. Що може бути простіше? Просто складіть клапан уздовж кожної зі сторінок і приклейте його до внутрішньої частини корінця обкладинки якомога ближче до лівого краю.

Тепер ви можете переглядати дорогі вам спогади або подарувати альбом родичам чи друзям на особливу подію. Такий альбом — це ідеальний подарунок до Дня матері, Дня бабусь і дідусів або дня народження.

Якщо ви хочете опанувати мистецтво сімейної фотозйомки, пропонуємо вам ці поради від посланниці Canon Хелен Бартлетт (Helen Bartlett).

Для натхнення перегляньте ідеї на нашій сторінці Pinterest і поділіться з нами власними творіннями, використовуючи хештег #MadeWithPixma.


Автори: Клер Калета (Claire Kaleta) і Агі Войцик (Agi Wojcik)

Подібна продукція

 • TS6340

  Домашні принтери

  PIXMA TS5340a

  Виразіть своє творче захоплення разом із PIXMA TS5340a із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих додатків для надзвичайного легкого підключення до смартфону
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.
 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Домашні принтери

  SELPHY CP1300

  Стильний і портативний — для бездротового друку чудових відбитків і фото на документи із сумісних смартфонів, планшетів і камер.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.
 • Схожі статті

 • ДРУК

  Найкращі принтери для творчості

  Від сімейних проєктів до професійних робіт — у Canon знайдеться ідеальний принтер саме для вас.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Роздруковані знімки мого першого року життя

  Портретний фотограф Джемелла Біннс ділиться найкращими порадами, які допоможуть закарбувати та зберегти моменти першого року життя малюка.

 • ОСНОВИ

  Зйомка для друку

  Сім головних порад, як закарбувати спогади в друкованому вигляді.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Створіть власну книгу оповідань

  Дайте волю своїй уяві — увімкніть принтер Canon SELPHY CP1500 і створіть книгу оповідань власними руками.