A green cutting mat with printed stickers resting on top, with a smartphone and tablet.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Змініть зовнішній вигляд свого телефону й дізнайтеся про різноманіття інших можливостей, що відкриває перед вами світ друку

Ми всі любимо наші смартфони, планшети й ноутбуки, але коли їх виймають з коробки, вони всі виглядають однаково. На щастя, якщо ви матимете клейкий фотопапір Canon RP-101 та принтер Canon PIXMA, дуже швидко ви зможете змінити це, прикрасивши їх своїми улюбленими фотографіями, зображеннями або малюнками. І оскільки клейкий фотопапір відповідає своїй назві, ви можете змінювати зовнішній вигляд гаджета так часто, як вам захочете, і навіть змінювати його відповідно до того, як ви одягнені!

Як тільки ваш телефон, планшет і ноутбук набудуть гарного вигляду, ви обов’язково помітите інші речі в будинку, які можна трохи змінити. Наприклад, зовнішній вигляд холодильника можна змінити за допомогою ваших улюблених фотографій, надрукованих на клейкому фотопапері, або ви навіть можете спробувати щось зробити з магнітним фотопапером MG-101, який ідеально підходить для багатьох металевих предметів.

Що вам знадобиться?

Друк зображень

Розмірмагнітного фотопаперу та клейкого фотопаперу Canon складає 10,16 x 15,24 см (4 x 6 дюймів), тому ці типи фотопаперу ідеально підходять для друку фотографій, але ви також можете розрізати папір, щоб зробити наклейки й магніти меншого розміру та індивідуальної форми. Якщо ви вірно складете макет, ви зможете створити кілька наклейок або магнітів з одного аркуша паперу.

Ось, що вам потрібно зробити.

1. Оберіть дизайн

A smartphone showing Creative Park, a tablet with printed stickers on it and a green cutting mat.
Незалежно від того, чи хочете ви роздрукувати власні зображення або бажаєте скористатися шаблонами Creative Park, щоб прикрасити свій гаджет, ваші можливості безмежні.

Із сімейних фотографій виходять відмінні наклейки, але ви також можете сфотографувати малюнки своїх дітей, рукописні замітки або листя чи квіти. Якщо ви не прагнете до фотореалістичності, спробуйте застосувати ефект фільтра до зображення на телефоні або комп’ютері.

Ви також можете завантажити гарні шаблони в Creative Park. Ви знайдете безліч симпатичних орнаментів і візерунків, а також кілька загальних шаблонів чохлів для смартфонів, які за умови акуратного обрізання і вирівнювання можна відрегулювати так, щоб вони покривали задню частину телефону або чохлу.

2. Завантажте носій у принтер

Схожі статті
A tablet displays the Easy-PhotoPrint App while a printer rests on a table in the background.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Програма Easy-PhotoPrint Editor

Дізнайтеся, як працювати в цікавій та інтуїтивно зрозумілій програмі Easy-PhotoPrint Editor від Canon.

A woman wears a cotton tote bag, adorned with an iron-on transfer of a panda.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Переосмисліть свій гардероб

Ефектні футболки, сумки-шопери з індивідуальним стилем... Просте керівництво з текстильного друку.

A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear, and different print applications: smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

ТВОРЧИЙ ДРУК

Розкрийте свій творчий потенціал завдяки можливостям друку

Дізнайтеся, як за допомогою паперу, програм та принтера Canon можна внести розмаїття у власну оселю та персоналізувати свої речі — від телефону до холодильника.

A woman loading photo paper into a white Canon PIXMA printer.
Перед тим як почати працювати з принтером, не забудьте вибрати носій. Вибір носія залежить від того, що ви хочете зробити — магніти на холодильник або наклейки на ноутбук.

Потім вам потрібно вирішити, який носій ви хочете використовувати, і завантажити його в принтер PIXMA. Клейкий фотопапір — відмінний вибір для широкого спектра поверхонь, у тому числі поверхонь електричних предметів, що вимагають делікатного поводження, у той час як магнітний фотопапір Canon добре працює з багатьма металевими об’єктами. Перед тим як прикріпити свій шаблон до магнітного фотопаперу, переконайтеся, що предмет, який ви хочете прикрасити, є магнітним.

3. Надрукуйте зображення

A woman holding a printed photo of a flamingo graphic next to a Canon printer.
Завдяки можливостям Wi-Fi, реалізованим у пристроях серії Canon PIXMA, ви можете роздрукувати власний дизайн безпосередньо зі свого смартфона.

Завдяки програмі Canon PRINT ви можете роздрукувати свій дизайн на сумісних принтерах PIXMA прямо зі смартфона або, якщо хочете, з комп’ютера. Якщо ваш принтер сумісний із Canon PIXMA Cloud Link, ви можете друкувати безпосередньо зі своїх облікових записів у соціальних мережах, у тому числі Instagram і Facebook, через програму Canon PRINT.

4. Виріжте зображення

A printed graphic of a flamingo being cut out on a green cutting mat.
Обов’язково обрізуйте роздруківку, щоб вона відповідала розмірам вашого смартфона. Якщо ви прикрашаєте більший предмет, такий як ноутбук або планшет, вам, можливо, не потрібно буде нічого обрізати, і ви можете відразу зайнятися прикрасами.

Якщо ви роздрукували фотографію на весь аркуш паперу, ви можете відразу перейти до наступного кроку, але якщо ваш дизайн менший за розміром, вам потрібно обрізати наклейку. Хороші гострі ножиці ідеально підходять для різання клейкого фотопаперу, але не поспішайте й обрізуйте повільно, щоб краї були акуратними. Якщо ви вирізуєте чохол для смартфона, не забудьте перевірити розміщення і вирівнювання камери та ріжте відповідно. Спочатку, можливо, краще навіть зробити шаблон зі звичайного паперу або картону. Потім ви можете обвести край шаблона олівцем, перш ніж вирізати роздруківку.

Для різання магнітного фотопаперу Canon краще підійде ніж із висувним лезом, але слід використовувати килимок для різання, чисту дошку або газету достатньої товщини, щоб не пошкодити робочу поверхню внизу. Металева лінійка або щось подібне допоможе вам під час різання будь-яких прямих ділянок, і намагайтеся різати плавними й рівними рухами.

5. Зніміть покриття та клейте

A person peeling a printed sticker off the backing paper.
Обережно зніміть наклейку з паперової підкладки й наклейте її на гаджет. Якщо ви використовуєте магнітний папір, нічного не потрібно знімати — просто приліпіть його на відповідну поверхню.

Прийшов час зняти підкладку з клейкого фотопаперу й наклеїти прикрасу на смартфон або інший пристрій. Почніть з одного кута або краю наклейки, акуратно зніміть основу й наклейте одним повільним рухом. Тут може стати в нагоді лінійка, яка допоможе відшарувати й наклеїти стікер по прямій ліній, якщо без різких рухів рухати її по наклейці.

У магнітного фотопаперу немає паперової підкладки, і його можна прикріпити відразу ж, як тільки ви закінчите вирізати.

6. Переміщуйте

A woman applying a cut-out printed sticker to the back of her smartphone.
Обидва носії можна видаляти з поверхні, і вони не залишають слідів, тому ви можете в будь-який час перемістити ці магніти з холодильника на радіатор і змінити наклейку на смартфоні.

Одна із чудових особливостей клейкого фотопаперу RP-101 і магнітного фотопаперу MG-101 від Canon полягає в тому, що ви можете переміщувати роздруківки без липких слідів, щоб ваш гаджет виглядав як новий. Ви можете по-новому поглянути на кожен день тижня!

Автор Анжела Ніколсон (Angela Nicholson)

* Сумісність клейкого фотопаперу RP-101: серія TS/TR/G, MG7700, MG7500, MG7100, MG6800, MG6600, MG6400, MG5700, MG5600, MG5500, MG3600, MG3500, MG3000, MG2900, MG2500, MG2400, серія MX530, MX490, серія MX470, серія iP2800, iP110
Сумісність магнітного фотопаперу MG-101: серія TS/TR/G, MG7700, MG7500, MG7100, MG6800, MG6600, MG6400, MG5700, MG5600, MG5500, MG3600, MG3500, MG3000, MG2900, MG2500, серія MG2400, MX530, MX490, серія MX470, серія iP8700, iP2800, iP110, серія iX6800

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Рекомендовані додатки

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів