Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

ТВОРЧИЙ ДРУК

П'ять веселих способів відчути дух Rugby World Cup 2019™

Найважливіша спортивна подія 2019 року — Rugby World Cup 2019™ вже майже поряд. Змагання розпочнуться 20 вересня в Японії. Canon виступає спонсором турніру, який, здається, щоразу викликає ще більше переживань та хвилювань.
Оскільки 48 ігор проходять у країні, яка відома оригамі — мистецтвом складання паперу, Canon Creative Park пропонує вам кілька цікавих ідей, щоб відчути дух змагань, незалежно від того чи будете ви спостерігати за ними в Японії, чи вставати вдома вранці, щоб побачити ігри по телевізору. Просто завантажте шаблони, роздрукуйте й складіть їх, перш ніж у день матчу заспівають гімн команди, за яку ви вболіваєте.
У всіх детальних шаблонах є чіткі вказівки щодо їх складання, тому вам знадобляться лише такі речі (будьте обережними під час використання гострих предметів):

• Принтер, дізнайтесь, який саме вам потрібен.
• Папір
• Ножиці та канцелярський ніж
• Клей-олівець та клей для дерева
• Лінійка або кутник
• Олівець
• Об'єкт з гострим кінчиком
• Зубочистка
• Пінцет

1. Створіть власні талісмани

Rugby World Cup 2019™ mascots Ren and G created with Canon's Creative Park.

Це не було б спортивною подією без талісмана та й Японія славиться багатьма приємними створіннями. У змаганнях Rugby World Cup 2019™ є Рен (Ren) та Джі (G), які вболівають за всі команди з їх фанатами. Щоб покликати їх, треба підійти до флангового гравця з білим кольором волосся, якого звати Рен або до крикливого вінгера з червоним кольором волосся, якого кличуть Джі.

2. Спробуйте забити м’яч у ворота

Схожі статті
A printer on a table next to pens, pencils and desk toys.

МОЖЛИВОСТІ ДРУКУ

Розкрийте повний спектр можливостей для друку

Сучасні принтери можуть більше, ніж вам здається. Розкрийте весь доступний творчий потенціал.

A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Шість дивовижних речей, про які ви точно не знали, що можете зробити з власним принтером

Творчий настрій допоможе вам створювати власні різдвяні подарунки, прикраси та ігри в цей святковий сезон. Всі шаблони можна безкоштовно завантажувати та друкувати.

Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

САМОРОБКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРИНТЕРА

Виявіть свої творчі здібності разом із лінійкою пристроїв Canon Zoemini

Розкрийте творчий потенціал зйомки на ходу з камерою миттєвої зйомки та портативному принтеру.

The Rugby Goal Kick Game created with Canon's Creative Park.

Гра Rugby Goal Kick Game — це не тільки маленьке випробування, але і перевірка ваших навичок на полі та ваших нервів, коли ви у напрузі змагаєтесь зі своїми друзями. Зрозумілі інструкції, які пояснюють правила гри — підготовлені на випадок, якщо ви захочете вдягти бутси Дена Біггара (Dan Biggar') — легенди команди Уельсу, щоб забити виграшний гол.

3. Аплодуйте та вболівайте

Rugby World Cup 2019™ Cheer Sticks and a hat created with Canon's Creative Park.

З огляду на палкі пристрасті, коли ви вболіваєте за свою країну, вам пробачать за те, що ви вигукували і багато галасували під час змагань. Дуже легко зробити палички для вболівання та рупор. З Реном та G занурення вдома у затишному кутку — це ідеально, щоб поринути в атмосферу гри перед телевізором — хоча гравці в Японії, мабуть, занадто далеко, щоб почути вашу підтримку.

4. Зробіть подарунок

A Rugby World Cup 2019™ Money Envelope and Tags created with Canon's Creative Park.

Не дивлячись на те, що ви можете зробити будь-що з цих паперових речей і заохотити своїх друзів та членів сім’ї приєднатися до Rugby World Cup 2019™, у вас є також можливість зробити інші подарунки. Як щодо цього простого в складанні грошового конверта, який ідеальний для того, щоб подарувати гроші, які будуть збережені для наступного Кубка світу чи цих паперових моделей м'яча для регбі, які ідеально підійдуть як подарунок пов’язаний з регбі для будь-якого фаната спорту у вашій родині?

5. Складіть собі грошову скриньку

A Rugby Ball Money Box created with Canon's Creative Park.

Якщо ви не змогли дозволити собі поїздку до Японії на цьогорічний турнір, вам краще почати заощаджувати на змагання, які відбудуться у 2023 році в Франції. Ця класна скарбничка неодмінно допоможе вам зібрати гроші. Монети зберігатимуться на дні паперової ногу, яка ніби завдає удару, тож, коли настане час, ви можете відкрити скарбничку, б'ючи ногою по м'ячу.

Автор: Адам Ріс (Adam Rees)


*Canon — офіційний спонсор Rugby World Cup 2019™, який відбудеться в Японії з 20 вересня по 2 листопада. Логотип Rugby World Cup 2019™ є власністю © Rugby World Cup Limited 2015. Усі права захищено.

Подібна продукція

Схожі статтіНатхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів