get-inspired-spring-hero-tinted-max-sjsjak-7hkh-3jj3j

ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Використовуйте ідеї Creative Park та привнесіть радість весни до своєї оселі

Робота з папером не лише допомагає зосередитися та розвиває творчі здібності — це також чудовий спосіб залучити до роботи, навчання або розваг як дітей, так і дорослих членів родини. Це водночас цікаве й креативне заняття, а з веб-службою Creative Park від Canon ви зможете безкоштовно завантажити цілу купу моделей, які буде із задоволенням виготовляти вся ваша родина. Усе, що вам потрібно, — принтер Canon, папір і деякі основні інструменти для роботи з папером (їхній перелік наведено нижче). 


На що ж ви чекаєте? Просто почніть втілювати в життя ці чудові весняні проекти.

Ось що вам знадобиться. 

1. Зробіть свою оселю яскравішою за допомогою квітів

Create delicate hand-crafted flowers for a fun, interactive way to get the whole family involved in brightening up your home.
Створюйте витончені паперові квіти та прикрашайте свій дім разом зі всією родиною в цікавий та інтерактивний спосіб.

Квіти можуть прикрасити навіть найпохмуріший день. Букет свіжих квітів, які ви щойно зібрали, зробить вашу оселю яскравішою на кілька днів, але друковані квіти проживуть набагато довше! У розділі Plants (Рослини) каталогу Creative Park можна знайти простий і яскравий паперовий проект Gerbera (Гербера), а також багато інших різновидів квітів, як-от молочай, троянди або навіть кактуси та бонсай.

Поради: щоб зробити текстуру квітів схожою на справжню, використовуйте матовий фотопапір Canon.

2. Створіть власний невеличкий зоопарк

A papercraft bunny rabbit.
Вибирайте будь-яких домашніх або диких тварин і втілюйте їх у папері, адже це чудовий спосіб проявити свої творчі здібності й створити щось на пам’ять.

Якщо у вас понад 180 моделей тварин, з них важко вибрати якусь одну, але що є найкращим символом приходу весни, ніж чудовий допитливий кролик? Це ідеальний вибір для тих, хто лише починає створювати паперові вироби (наприклад, дітей): ця модель належить до категорії для початківців і дозволяє набути базових умінь згортання та розрізання паперу.

Поради: вуха можна зігнути під будь-яким кутом — уперед, щоб зробити кролика милішим, або назад, якщо він насторожі.

3. Пограйтеся з весняним вітерцем

A colourful papercraft merry-go-round.
Якщо ви хочете ускладнити завдання, спробуйте зробити щось із рухомими елементами, як-от карусель, колесо огляду або навіть американські гірки.

Влаштуйте вдома власний веселий весняний ярмарок із цією іграшковою каруселлю, що рухається, із шістьма яскравими кольоровими тваринами, серед яких є слон, панда й лев. Відкрийте вікна й двері, дозвольте теплому весняному вітру освіжити вашу оселю та подивіться, як ваша паперова іграшка оживає. Цей чудовий виріб допоможе вам відсвяткувати зміну сезонів — як і десятки інших простих паперових іграшок, що рухаються від вітру, з категорії ігр у каталозі Creative Park.

Поради: щоб ваша весела карусель виглядала яскравою з будь-якого боку, скористайтеся двостороннім матовим папером Canon.

4. Оживіть свою оселю зсередини

A wall decorated with blue butterflies.
Настінні прикраси, як-от ці метелики в польоті, можуть зробити вашу оселю яскравішою та виразнішою, а виготовити їх простіше, ніж ви думаєте.

Тривимірні настінні наклейки допоможуть вам прикрасити оселю яскравими весняними кольорами. Радість від спостерігання за метеликами, що літають над весняними квітами, можна відтворити й вдома: вам допоможуть ці друковані метелики, що танцюватимуть від вітерцю або навіть кожного разу, коли ви проходите повз.

Поради: розпочніть із невеличких метеликів, яких слід розташувати невисоко над полом, а потім поступово збільшуйте їхній розмір і кількість, рухаючись стіною вгору, щоб створити ілюзію калейдоскопу (саме так зветься група метеликів) у польоті.

5. Розміщуйте улюблені фото в рамках

A pale pink papercraft photo frame.
Оживіть свої спогади за допомогою численних моделей. Виберіть ідеальну рамку для будь-якого моменту, яким бажаєте поділитися з іншими.

Рамки для фотографій — чудовий спосіб нагадати собі та близьким про щасливі часи, а також джерело натхнення, що допомагає чекати на майбутні незабутні події, як-от дні народження та свята. У каталозі Creative Park є численні моделі фоторамок із паперу, у тому числі ця чудова рожева віньєтка в японському стилі, що ідеально підходить для весняного або літнього свята чи як подарунок на День матері.

Поради: якщо вам не потрібна рамка, ви можете надрукувати фотографію безпосередньо на магнітному фотопапері Canon, а потім причепити її до холодильника на помітному місці.

Окрім магнітного паперу, фотографії можна друкувати на клейкому фотопапері, щоб потім вкласти їх до альбому або прикрасити спальню, або навіть нанести на носій для термоперенесення в будь-якому дизайні та зробити свій одяг оригінальнішим. Щоб дізнатися більше про те, як прикрасити свою оселю цієї весни, завантажте програму Creative Park для iOS або Android.

Автор: Наталі Дентон (Natalie Denton)

Схожі статті
Craft butterflies

ТВОРЧИЙ ДРУК

Друк та виготовлення настінних картин із метеликами

Майстер із витворів із паперу Еймі Грехем (Aimee Graham) показує, як створювати друковані прикраси з паперу на замовлення.

A scrapbook on a table filled with instant camera prints.

ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

Друкуйте й розважайтеся. Цікаві способи вдихнути життя у свої фотографії.

Підказки й поради щодо друку творчих проектів на принтері Canon SELPHY SQUARE QX10

Paper cutting craft

ТВОРЧИЙ ДРУК

Створюйте чудові витвори мистецтва за допомогою вирізання з паперу

Художниця та майстер виробів із паперу Еймі Грехем (Aimee Graham) розказує, як за допомогою простого вирізання фігур із паперу можна створити приголомшливий витвір мистецтва.

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів