Cat and koala printed on PIXMA TS5350 printer

Друк та творчість

Реалізуйте й презентуйте свої творчі ідеї з @paperboyo

Мабуть, немає нічого дивного в том, що Річ МакКор (Rich McCor), який краще відомий за своїм ніком Paperboyo в Instagram, любить папір.

І майже півмільйони підписників стежать за тим, що він з ним робить.

Його ідея дуже проста: творіть, розважайтеся й робіть, що хочете.

«Я був дуже радий, коли компанія Canon запропонувала мені поекспериментувати з моїми творчими ідеями, а також принтером PIXMA TS5340 і папером PIXMA. Цей досвід відкрив для мене цілковито новий світ. Мені справді подобається те, що я роблю із шаблонами, але в мене ще дуже багато ідей. Завдання від Canon дало мені змогу зробити крок у бік від того, чим я вже давно займаюся.

«У цій ідеї мені сподобалася можливість скористатися папером у своїх творчих експериментах, зберігаючи при цьому власний стиль і почуття гумору, а також розширити творчі горизонти й піти шляхами, якими б я, ймовірно, ніколи не пішов».

Picture of hashtag #liveandcreate printed on PIXMA TS5350 printer.

Першим і головним, що привернуло до себе увагу @paperboyo, була якість фотографій з принтера PIXMA TS5340.

«Я уже забув, якою може бути якісна роздруківка, зроблена на висококласному принтері, тому коли я для перевірки надрукував кілька фотографій на глянсовому фотопапері, їхня якість мене вкрай вразила. Крім того, коли згадуєш про фотодрук, на думку приходить саме глянсовий папір, а від двостороннього матового паперу на таку якість не очікуєш — але він її забезпечує. Це справжній ретро-стиль, і це дуже круто!»

Його здивувала кількість неочікуваних і спонтанних ідей, що виникли в нього з різними типами паперу.

«Деякі з моїх задумів спрацювали, інші ні, але мені сподобалося працювати з новим матеріалом. Кілька з них я знайшов у папці на робочому столі під назвою "Ідеї, які варто колись спробувати"! Поєднати старі й нові ідеї було досить цікаво».

«Наприклад, якщо б я реалізував усе, про що думав, історія на моїй сторінці в Instagram тривала б хвилин п’ять, не менше. У кінці в мене там були об’єкти на кшталт олівців і літер, що вистрибували просто з паперу — і це виявилося значно ефектнішим, ніж я уявляв. І головним чином — через неймовірну деталізацію роздруківок: двовимірні зображення виглядали зовсім як тривимірні — я такого ніколи не бачив».

«Ця ідея виникла в мене через мою любов до магічних трюків, оптичних ілюзій і фотографій з обманною перспективою. Саме ця любов до магії та ілюзій лежить в основі художніх трюків Paperboyo. Фотопапір дає мені нагоду повернутися до старого хобі, про яке я не згадував вже багато років».

Одна з ідей, яка вже давно виникла в @paperboyo, — друк своїх фірмових шаблонів Paperboyo на футболках таким чином, щоб вони взаємодіяли з кишенею.

 GIF of cat printed in pocket of T-Shirt using Fabric Iron-On Transfers.

«Раніше я вже спілкувався з компаніями, які роблять принти на футболках. Мені завжди казали, що робота з кишенями дуже складна й дорога, тому це просто не має сенсу. Тому я ніколи цим серйозно не займався».

Але папір для термоперенесення на тканину дозволив йому поекспериментувати із цією ідеєю, яку він давно відкладав. Тепер йому вдалося її реалізувати.

GIF of Koala printed in pocket of T-Shirt using Fabric Iron-On Transfers.

«Усе вийшло значно краще, ніж я уявляв: дизайн виглядає дуже виразно й професійно, і його дуже легко відтворити — це дуже здивувало мене з урахуванням того, про що мені казали у друкарнях».

@paperboyo у захваті від реакції на його твори.

«Мені дуже подобається працювати з принтером PIXMA TS5340 та оригінальними носіями Canon. Задоволення від творчого другу — в тому, що в тебе в результаті виходить, і в коментарях, які мені залишають глядачі».

«Я ще обов’язково експериментуватиму з орігамі, покадровою анімацією і, звичайно ж, з футболками».

Тож приєднуйтеся, реалізуйте й презентуйте свої творчі ідеї з натхненням від @paperboyo, а потім діліться ними з нами під тегом #LiveAndCreate.

Схожі статті
Printer fun for everyone

ТВОРЧИЙ ДРУК

Розваги з принтером для кожного

Шість способів зарядити енергією свою оселю, родину та пристрої за допомогою принтера PIXMA.

A lemon hovers in the air above an illustrated print of a tennis player about to serve. The effect makes it look as if the player is about to hit the lemon.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Грайливі роздруківки з Paperboyo

Розважайтеся, друкуйте й публікуйте: зірка Instagram Paperboyo експериментує з Canon SELPHY Square QX10.

Create a papercraft safari

ТВОРЧИЙ ДРУК

Створення паперового сафарі-парку

Надрукуйте власні паперові моделі у тваринному стилі з каталогом Creative Park від Canon і знайдіть джерело натхнення в дикій природі.

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутись до всіх оповідань