СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

Яке обладнання найкраще підходить для створення контенту?

Хороша камера має вирішальне значення для створення онлайн-контенту, що буде виділятися — дізнайтеся, чим користуються наші митці Crew Create і як це допомагає зробити їхній контент унікальним.
Камера Canon PowerShot G7 X Mark III із закріпленим на руці карданним підвісом, розміщеним на стіні поруч із балончиками з фарбою.

Якщо ви відомий інфлюенсер або просто приділяєте багато часу публікаціям у соціальних мережах, найімовірніше ви не обмежуєтеся використанням лише свого смартфона. Вибір камери, яка відповідає вашому творчому самовираженню, має вирішальне значення. Покращити якість контенту за допомогою найкращого обладнання — це чудовий спосіб зробити його помітним, а оскільки на онлайн-платформах існує безліч авторів контенту всіх мастей, виділятись серед інших украй важливо.

Кампанія Crew Create від Canon зібрала разом чотирьох сучасних авторів онлайн-контенту, які користуються обладнанням Canon із метою спільної роботи й натхнення інших на розвиток творчих здібностей. Тут ми розповімо про те, яке обладнання для зйомки відеоблогів і фотозйомки використовує кожен автор контенту, чому воно їм подобається і як завдяки цьому обладнанню їхні роботи виходять такими неповторними.

У русі з EOS M50 Mark II

Автопортретний знімок жінки з блакитним волоссям у рожевому джемпері на сенсорному екрані Canon EOS M50 Mark II.

«Мені потрібно, щоб із камерою було зрозуміло та легко працювати, але щоб вона також дозволяла розвиватися та навчатися новий прийомам», — каже Ніфе, яка використовує камеру Canon EOS M50 Mark II та любить її сенсорний екран зі змінним кутом огляду.

Ніфе часто знімає з рук або знімає відео для блогу на ходу, тому їй потрібно щось досить легке для зйомки як у приміщенні, так і на вулиці. Її контент має залишатися незаїждженим і унікальним, тому смартфон не підійде — обладнання повинно забезпечувати високу якість і повний контроль над творчим процесом.

«Я використовую Canon EOS M50 Mark II. Ця камера стильно виглядає і мало важить; я можу просто покласти її в сумку, — говорить Ніфе. — Усе більшої важливості набуває якість. Усім подобаються відео, зняті на телефон, але увагу людей привертає поєднання якості руху та якісно знятих відеороликів».

«Якщо потрібно отримати більш якісні й чіткі зображення, я використовую свою камеру. Також я можу спробувати різні об’єктиви, щоб змінити вигляд знімку. Наприклад, якщо мені потрібен розмитий фон, я можу використовувати певний об’єктив. Якщо я хочу, щоб у кадрі було більше людей, скажімо, я знімаю відео для блогу на вулиці, тоді краще підійде об’єктив із ширшим кутом».

Ніфе (Nifé)

Танцюристка в стилі афробіт і влогер із Лондону.

Соціальні мережі: 1,5 млн підписників у TikTok @itsjustnifee
Улюблене обладнання:
Canon EOS M50 Mark II
Штатив-рукоятка Canon HG-100TBR
Canon EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM
Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM

Хоча 24,1-мегапіксельний сенсор її камери дозволяє робити приголомшливі знімки, Ніфе звертає увагу не лише на чіткість кадрів. Чіткі відео не будуть привертати увагу, якщо в кадрі буде наявне тремтіння. «Я не можу похвалитись тим, що у мене тверда рука», — зізнається вона. — Коли я знімаю влоги, танцюю або знімаю когось, я дуже радію, що мої об’єктиви оснащені внутрішньою стабілізацією. Мені не потрібно турбуватися про те, щоб кадр вийшов ідеальним».

Ніфе використовує штатив-рукоятку Canon HG-100TBR, який працює як стійкий штатив або рукоятка для зйомки влогів зі знімним пультом дистанційного керування через Bluetooth. У поєднанні із сенсорним екраном камери зі змінним кутом огляду він забезпечує максимальну гнучкість.

«Я можу встановити камеру, зняти пульт і розпочати запис із того місця, де я стою. Це дуже корисна функція, оскільки я знімаю різний контент, — говорить вона. — Оскільки я багато працюю з музикою і танцюю, дуже зручно мати функцію автоспуску, що дозволяє відійти від камери, вибрати позу й оцінити, як я виглядаю, перш ніж почати рухатися».

Безмежна творчість із EOS RP

Чоловік у темному верхньому одязі сидить перед столом у домашній студії звукозапису й тримає камеру Canon EOS RP на рівні очей.

«Я в жодному разі не професійний фотограф. Я використовую Canon EOS RP, і я відразу ж помітив, що це просто неймовірна камера для зйомки», — говорить Джек Герретт, який вражений тим, що його камера штовхає його до нових творчих пошуків і одночасно є інтуїтивно зрозумілою та простою у використанні.

Щоб виділитися як автору контенту, необхідно розширити кордони своїх можливостей. Як музиканту, який завжди прагне перевершити власні творчі можливості, Джеку Герретту важливо, щоб його обладнання, чи то інструмент чи камера, справлялося з будь-яким творчими викликами. Камера Canon EOS RP відповідає його очікуванням, і в той же час вона є досить простою, щоб дозволити його творчим можливостям розвиватися завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу й бездротовій передачі даних.

«Камера дійсно є інтуїтивно зрозумілою, — говорить Джек. — Я дуже швидко зрозумів, що мої знімки виходять саме такими, якими я їх собі уявляю, і це чудово — це робить мене більш упевненим і спонукає мене краще розібратися в камері». Інтуїтивно зрозуміла робота камери підштовхує Джека до глибшого вивчення налаштувань і роботи з камерою як із творчим інструментом.

Щоб дізнатися більше про можливості своєї камери, завантажте програму Canon Photo Companion.

Вид ззаду на чоловіка з темним кучерявим волоссям, який дивиться ліворуч через видошукач камери Canon EOS RP.

Джек Герретт (Jack Garratt)

Британський музикант і продюсер, відзначений нагородами.

Соціальні мережі: 90,9 тис.підписників в Instagram @jackgarratt
Обладнання Canon:
Canon EOS RP
Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM
Canon RF 50mm F1.8 STM
Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM
Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM

«Швидкість дійсно важлива, тому що ідея залишається актуальною лише доти, доки вона у вас у голові. Можливість зробити фотографію, одразу надіслати її на телефон і потім опублікувати її дозволяє зафіксувати моменти життя, щоб зберегти їх у спогадах».

Ви можете ділитися зображеннями зі свого смартфона за допомогою програми Canon Camera Connect, а для зберігання зображень можна використовувати систему передавання медіафайлів і хмарне сховище image.canon від Canon, яке дозволяє отримувати зображення з вашої камери та робить їх доступними на ваших пристроях і хмарних платформах обміну даними.

Обравши найкращу камеру для влогінгу та фотозйомки, ви зможете максимально покращити якість усього вашого контенту. Використовуючи багатофункціональну камеру Canon EOS RP та її великий повнокадровий сенсор, ви не будете обмежені у виявленні творчості. «Знаючи, що камера має можливість зйомки у форматі 4K, я не відчуваю себе обмеженим», — говорить Джек.

«Коли я проводжу трансляцію, я багато рухаюся, — каже він. — Автофокусування на обличчя та очах дозволяє мені робити той контент, який я хочу».

Зйомка динамічних спортивних подій з EOS R6

Людина бере Canon EOS R6 із сумки поруч із футбольним м’ячем.

Еван Беггот цінує неймовірну якість, яку Canon EOS R6 надає його контенту. «Якість зображення для мене є ключовою. Сьогодні інтернет-платформи настільки насичені контентом, що унікальність дуже важлива».

«Мені подобається камера Canon EOS R6, оскільки вона дуже універсальна, — говорить він. — Я користуюсь об’єктивом Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM, який дозволяє масштабування до 240 мм Це просто неймовірно. Я можу натиснути кнопку затвора наполовину й все одно збільшувати кадр. Можу відійти дуже далеко або підійти дуже близько».

«Якість зображення вражаюча. Зйомка у форматі 4K із частотою 60 кадр/с неймовірна: вона безшовна та плавна. Теж саме можу сказати про частоту 120 кадр/с для приголомшливої сповільненої зйомки, — продовжує він. — Також вражає відстеження автофокусу. Граючи у футбол, я рухаюся так швидко, що часто існує ризик випасти з фокусу. Але автофокус працює надзвичайно швидко: він може відстежувати мої очі, ноги — усе, що я забажаю».

Чоловік у білому худі, який тримає під лівою рукою футбольний м’яч, з камерою Canon у правій руці.

Еван Беггот (Ewan Baggott)

Футбольний фристайлер, виконавець і продюсер.

Соціальні мережі: 107 тис. підписників в Instagram @eabskills
Обладнання Canon:
Canon EOS R6
Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM
Canon RF 50mm F1.8 STM
Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM
Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM

Але Еван вважає камеру Canon EOS R6 ідеальною не лише через характеристики зображення. Під час створенняконтенту також дуже важливими є зручність використання і управління — і тут камера також на висоті.

«Я можу перевернути екран і бачити, що я роблю», — у захопленні каже Еван. — Коли тренуєшся щось робити, тобі хочеться одразу бачити результат.

Мені подобається, ви можете обрати будь-яку камеру Canon, і в цих моделях завжди буде схоже меню. Що мені дійсно подобається — це універсальність, коли можна взяти до рук іншу камеру, а інтерфейс тобі знайомий. Ви орієнтуєтеся в налаштуваннях і можете просто почати знімати».

Мистецтво без зусиль із камерою PowerShot G7 X Mark III

Чоловік, що сидить позаду Canon PowerShot G7 X Mark II перед стіною з графіті.

Вуличному художнику Fat Cap Sprays потрібна камера, яка б дозволяла йому створювати вражаючий контент для розміщення в Інтернеті. «Я просто не хочу відволікатися від свого мистецтва, — говорить він. — Камера Canon PowerShot G7 X Mark III дозволяє мені як художнику не хвилюватися про зайве. Я знаю, що якість знятого буде чудовою, і це дозволяє мені зосередитися на малюванні».

Для таких авторів контенту, як Fat Cap Sprays, які постійно перебувають у русі під час створення творів мистецтва й зйомки відео, важливим атрибутом будь-якого обладнання є фізична форма. Без такої портативної і легкої камери, як Canon PowerShot G7X Mark III, створення якісного контенту в русі може виявитися непростим завданням.

«Я ношу із собою багато матеріалів для створення робіт, а також завжди беру із собою фарбу. Тому для мене важливо, щоб моя камера була досить компактною і могла помістилася в сумку разом з усіма матеріалами», — говорить він.

Fat Cap Sprays

Вуличний художник зі Східного Лондона, відомий своїми сяючими неоновими малюнками.

Соціальні мережі: 5,3 млн підписників у TikTok @fatcapsprays
Обладнання Canon:
Canon PowerShot G7 X Mark III
Штатив-рукоятка Canon HG-100TBR
Стереомікрофон DM-E100 від Canon

«Я використовую штатив-рукоятку Canon HG-100TBR, щоб однією рукою робити знімки крупним планом, а іншою малювати. Мені подобається його розмір і те, що він дуже компактний і легкий. Оскільки в іншій руці я тримаю балончик із фарбою, я не можу взяти в руку щось дуже важке, через що я можу не втримати рівноваги».

Звичайно, існує безліч ультрапортативних пристроїв, які записують відео, але Fat Cap Sprays також потрібна камера для плавного відтворення відео і, що ще важливіше, з ідеально реалістичними кольорами.

«Внутрішня стабілізація в Canon PowerShot G7 X Mark III — це чудова функція, тому що коли я знімаю відео творчого процесу, воно має бути надзвичайно плавним, — говорить він. — Мені також дуже подобається якість зображення. У моїй роботі присутня велика кількість яскравих кольорів, і вона передає їх так, як я хочу, щоб вони виглядали. Для мене важливо відобразити своє мистецтво як воно є, тому що я займаюся вуличним мистецтвом — і люди бачать його вживу».


Автор: Петер Волінські (Peter Wolinski)

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • Вид через плече фотографа на РК-дисплей EOS R10від Canon, на якому видно двох танцюристів фламенко.

  ТЕХНОЛОГІЯ

  Дзеркальні та бездзеркальні камери

  Плануєте перейти на бездзеркальну камеру? Ми порівняли відмінності між двома типами камер, щоб допомогти вам визначитися.

 • СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

  Просувайте свій онлайн-контент

  Шість професійних порад і прийомів, що допоможуть вам виділити свій контент у соціальних мережах на фоні інших.

 • Відеоблогер із камерою Canon EOS R10. На задньому плані — апельсинове дерево, обсипане плодами.

  СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГІВ

  Найкращі камери Canon для створення відеоблогів

  Ці чудові камери Canon для відеоблогу допоможуть вам легко почати вести власний влог й мають багато налаштувань, які дозволять вам створювати приголомшливі відео.

 • СТВОРЕННЯ ВІДЕОБЛОГУ

  Туристичний відеоблогінг із надширококутним об’єктивом

  Туристичний відеоблогер Хлоя Ганнінг (Chloe Gunning) знімає денну поїздку містом на об’єктив Canon RF 16mm F2.8 STM.