ПОРАДИ З ДРУКУ

Відкрийте для себе принтер, який максимально спрощує гібридну роботу

Дізнайтеся, чому Canon PIXMA TR 4640 — найкращий домашній принтер для переходу на віддалену роботу.
Принтер Canon PIXMA на столі в домашньому офісі.

Коли пандемія COVID-19 змусила співробітників почати працювати з дому, Джеймі Уотсон, фотограф-аматор і директор зі стратегії рекламної агенції в Брістолі, незабаром перетворив свою їдальню на домашній офіс. Коли часу становилося замало, а творчий потенціал слабшав, він зрозумів, що не вистачає однієї речі: хорошого принтера.

У міру ослаблення локдаунів ми переходимо до більш гібридних методів роботи, де легкість переходу між домашньою та офісною роботою стає важливішим питанням, ніж будь-коли раніше. Джеймі працює з клієнтами, дослідницькою групою та командою креативних проектувальників, допомагаючи створювати інноваційні кампанії та багато чого іншого для різних брендів. Зараз він працює як вдома, так і в офісі та цінує переваги кожного з цих підходів.

Ідеальний домашній офіс не може бути повноцінним без хорошого принтера, і ми часто розуміємо це, коли наближається дедлайн чи зустріч та виникає потреба щось надрукувати. А оскільки багато хто з нас працюють віддалено, це функціональне технологічне рішення, що дозволяє менше працювати за екраном і фактично прискорює творчі процеси.

Перехід між домашнім та офісним середовищем може бути плавним, якщо користуватися належним обладнанням. З лінійкою високопродуктивних принтерів Canon — зокрема, компактним пристроєм «4-в-1» Canon PIXMA TR 4640 — можна швидко й легко створювати відбитки професійного рівня.

«Коли у мене багато роботи, робота вдома — чудовий спосіб усунути фактори, що відволікають в офісі, — каже Джеймі. — Я можу краще розпоряджатися власним часом, і графік не такий жорсткий, ніж традиційний робочий розклад. Зрозуміло, мені також не потрібно їздити на роботу, тому можна встигнути зробити за день більше справ. Я захоплююся велоспортом, тому можу відправитися на велосипедну прогулянку, не турбуючись про час, який мені знадобиться, щоб дістатися до офісу чи навпаки».

Проте в офісі легше працювати разом з іншими членами команди, а завдання можуть виконуватися ефективніше.

Джеймі розповідає нам, як домашній принтер дозволяє йому відвернути погляд від екрана й повністю зануритися в проекти, над якими він працює вдома.

Ясність розуму завдяки друку

Чоловік опускає передній лоток принтера Canon.

Принтер 4-в-1 Canon PIXMA TR 4640 обладнаний 4-кольоровою гібридною системою подавання чорнил і поліпшеним механізмом установлення картриджів, що робить їхню заміну ще простішою та легшою.

Принтер Canon PIXMA TR 4640 допомагає Джеймі відійти від ноутбука й зосередитися на друкованих копіях документів, що потрібні йому для роботи. «Я вважаю за краще читати інструкції клієнтів на папері, — каже Джеймі, — щоб краще сприймати інформацію і не відволікатися на інший вміст на екрані, наприклад на електронну пошту або повідомлення в чаті команди. Так легше зосередитися на тому, що читаєш, виділити щось і сформулювати запитання. Я просто відчуваю, як глибше занурююся в те, що роблю, і те, що читаю».

«Коли я отримую результати опитувань від дослідницьких агенцій з великою кількістю різних діаграм і графіків, мені простіше порівнювати кілька аркушів паперу, ніж гортати слайди, тому що тоді ти дивишся лише на одну річ у кожний момент часу» — додає він.

Якщо ви працюєте в офісі, вам ніколи не доводиться турбуватися про налаштування принтера, кількість паперу і рівень чорнила. Вдома все має бути так само. Повідомлення з нагадуванням про виймання документів, вдосконалений передній лоток для паперу, що полегшує його завантаження, швидше й простіше встановлення картриджів — усе це робить цю модель зручним та ефективним домашнім принтером для таких професіоналів, як Джеймі.

А завдяки можливості повністю керувати PIXMA TR4640 з програми Canon PRINT, включаючи друк, копіювання, сканування, обслуговування, перевірку рівня чорнила й придбання нових чорнил, необхідність в комп’ютері зовсім відпадає.

Поєднання традиційних і цифрових технологій

Людина друкує на домашньому принтері Canon зі свого смартфона.

Під час роботи вдома Джеймі допомагає зосередитися рознесення різних завдань по різних кімнатах. «Коли я працюю в офісі, я пересуваюся по кімнаті, щоб змінити обстановку й трохи освіжити думки. Я залишаюся за своїм столом, але потім можу піти й посидіти в обідній зоні або на терасі на даху, — каже він. — Я роблю те ж саме і вдома. Я роздруковую документи й відходжу від ноутбука, тому що навіть під час віддаленої роботи мені постійно телефонують і пишуть повідомлення. Відійшовши від ноутбука, ви позбавляєте себе від факторів, що відволікають. Я друкую щось, а потім читаю це внизу, на кухні, і це дозволяє краще зосередитися».

Людина пише на роздрукованій електронній таблиці.

Джеймі працює з широким спектром клієнтів — від медичних брендів і компаній з виробництва продуктів харчування й безалкогольних напоїв до постачальників послуг інтернет-хостингу й банків.

Доступний принтер, яким користується Джеймі, легко налаштовується за допомогою програми Canon PRINT, що підвищує зручність роботи. «Його дуже легко налаштувати, і це було для мене головним, тому що мені здається, нібито кожен принтер, який у мене колись був, вимагав десь п’ять днів на попереднє налаштування. А цей просто зробив усе сам», — захоплюється Джеймі.

Цей принтер також інтегрований зі зручним редактором Easy-Layout Editor, який дозволяє розташовувати документи, такі як PDF-файли й зображення, на одній сторінці перед друком — ідеальний варіант для роботи, якою займається Джеймі.

«Якщо в мене проект зі стратегії бренду або мені потрібно намалювати схему фірмового дизайну, я вважаю за краще зробити це від руки, — каже він. — Потім я сканую це й надсилаю електронною поштою іншим учасникам команди як робочий проект, не витрачаючи купу часу на створення презентації в Microsoft® PowerPoint®».

Сканування в хмару за допомогою домашнього принтера Canon

Чоловік сидить на садовій лаві з кухлем і ноутбуком.

Джеймі іноді сумує за спілкуванням в офісі, і це дійсно є недоліком роботи вдома. «Працюючи в дизайнерській студії, ми, безумовно, сумуємо за спільною роботою, — зізнається він. — Робота з дому позбавляє простого спілкування — ви не можете просто підійти до чийогось столу або поговорити про щось за обідом. Ви маєте призначити зустріч у своєму календарі й зателефонувати замість того, щоб просто поспілкуватися».

Чоловік одягає велосипедний шолом.

Робота вдома, безперечно, має свої переваги — Джеймі раніше їздив на роботу на велосипеді, а тепер може цього не робити й насолоджуватися їздою на велосипеді як хобі, а не необхідністю.

PIXMA Cloud Link на принтері Canon PIXMA TR4640 — функція, яка допомагає друкувати й сканувати документи в хмару* — ідеально підходить для малих компаній, де для спільного доступу до файлів і збереження контенту використовуються загальнодоступні хмарні сервіси, як-от Google Диск™, Dropbox™ або Evernote®, що означає, що ці файли залишатимуться доступними для друку, де б ви не були.

Коли йдеться про обмін варіантами дизайну між команди, Джеймі каже, що саме друк документів і малюнків перед тим, як повісити їх на стіну або виставити на огляд, допомагає йому обдумувати творчі ідеї в процесі роботи.

«Коли отримуєш від проектувальників креативні ідеї, наприклад малюнки з дизайном, досить часто доводиться продовжувати свою роботу, тримаючи всі ці варіанти в голові», — розповідає він. —

Тому мені подобається, коли вони роздруковані, адже це дозволяє мені обмірковувати їх у фоновому режимі, коли вони прикріплені на стіні або на столі. До них легше повертатися й підсвідомо продовжувати аналізувати».

Універсальність для домашнього друку

Принтер Canon поруч із кімнатною рослиною, телефоном і кількома відбитками.

Фотограф-аматор Джеймі Уотсон любить виходити на вулицю з камерою — а за допомогою принтера Canon PIXMA TR 4640 він може створювати високоякісні відбитки, які можна розвісити вдома. «Я намагаюся робити якомога більше фотографій щоразу, коли виходжу на вулицю, — розповідає він. — Раніше я мешкав в Австралії, і це мене захопило».

Чоловік закриває ранець на столі в домашньому офісі.

Багатофункціональний принтер Canon PIXMA TR 4640 дозволяє Джеймі повністю включитися в робочі проекти, як ніби він працює в офісі компанії.

Canon PIXMA TR4640 чудово підходить не лише для роботи: це також досить універсальна модель для домашнього навчання, виконання шкільних завдань дітьми й друку сімейних фотографій.

Редактор Easy-PhotoPrint Editor дозволяє легко створювати різноманітні оригінальні фотороботи, як-от відбитки нестандартного розміру, календарі й квадратні макети зі знімками, що дозволяє використовувати цей інструмент як для особистих проектів вдома, так і в офісі.

Завзятий фотограф Джеймі за його допомогою створює роздруківки, які потім вставляє в рамки, тому що ви можете за лічені секунди надрукувати фотографії розміром 4×6 дюймів без полів. «Швидкість друку дуже висока, і це дуже зручно, коли я друкую фотографії для рамок на стіну в своїй новій оселі, тому що так я можу не платити за друк у професійній друкарні», — каже він.

Домашній принтер Canon PIXMA TR4640 має витончений елегантний дизайн, і це ще одним фактор, через який Джеймі з партнером вибирають його для свого будинку. «Принтери не завжди виглядають привабливо, але Canon PIXMA TR4640 дуже красивий. Моя наречена дуже пишається нашою оселею та є візуальним мерчендайзером, тому вона дуже добре розбирається в тому, як все має виглядати. Для неї було дуже важливо придбати красивий принтер», — додає він.

Надайте своєму домашньому офісу завершальних штрихів за допомогою вдосконаленого універсального принтера 4-в-1 Canon PIXMA TR4640, що підійде як для віддаленої роботи, так і для особистих друкарських проектів.

* Сканування в хмару та електронну пошту доступне лише користувачам оригінальних чорнил Canon.


Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • Жінка сидить за столом домашнього офісу, на якому стоять ноутбук, монітор і принтер Canon MegaTank, а також чотири пляшки з чорнилом.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Який з них підійде вам?

  Знайдіть найкращий принтер Canon для своїх потреб – від сімей і студентів до працівників домашніх офісів.

 • Роздруковані дизайни, створені в програмі Canon PosterArtist, лежать на столі перед принтером Canon MAXIFY.

  ДРУК

  Canon PosterArtist

  Створюйте професійні дизайни плакатів швидко, легко й безкоштовно.

 • На столі стоїть відкритий ноутбук із програмою Canon Easy-PhotoPrint на екрані, ліворуч — папір Canon, праворуч — принтер Canon.

  ДРУК

  Ідеальна програма Canon для друку саме для вас

  Працюйте творчо та ефективно за допомогою програм для друку від Canon — для кожного проєкту знайдеться ідеальний варіант.

 • Людина використовує Easy-PhotoPrint Editor на планшеті для бездротового друку зображення родини на принтері Canon PIXMA, що стоїть на столі.

  ДРУК

  Як користуватись бездротовим принтером

  Інтелектуальні методи отримання максимальної віддачі від бездротового принтера.