Плавна зйомка і обмін фотографіями

Іноді доволі складно отримати чіткі знімки за допомогою компактної камери або зняти чітке відео, використовуючи цифрову дзеркальну фотокамеру. Упродовж десятиріч інноваційна технологія стабілізації зображень Canon допомагає фотографам і кінорежисерам позбутися тремтіння камери. Таке небажане тремтіння є доволі розповсюдженою проблемою під час наближення й фокусування на якомусь об’єкті, що знаходиться на певній відстані, або коли ви знімаєте відео під час прогулянки або бігу.

Незалежно від того, якою камерою ви користуєтесь, є декілька простих правил для більш плавної, чіткої зйомки без штатива. Перш за все, намагайтеся тримати лівий лікоть якомога ближче до тулуба, щоб підтримувати камеру в стабільному положенні. Прийміть стійку позицію, зручно виставивши одну ногу дещо вбік поперед іншої. Підтримуйте камеру, так щоб вона по можливості була нерухомою, а також звертайте увагу на правильне положення і рівень горизонтальних та вертикальних об’єктів у кадрі, надто коли ви рухаєтесь із камерою.

Наші найновіші камери оснащено 5-вісьовою системою інтелектуальної стабілізації зображення, що автоматично адаптується до сцени, яку ви знімаєте, і допомагає отримати чіткі зображення в умовах слабкого освітлення або за максимального збільшення. Під час зйомки фільмів з рук без штатива функція динамічної стабілізації зображення забезпечує чудову стабілізацію, навіть якщо ви йдете чи біжите.

Плавна фотозйомка