Дистанційна зйомка з нових ракурсів

Найбільш креативні зображення зазвичай виходять, коли дивишся на одну й ту саму сцену з іншого ракурсу. Буквально це означає, що для гарного групового знімка потрібно стояти над натовпом, або, щоб зробити красивий знімок панорами міста, треба отримати дозвіл зайти на найвищий поверх вашої офісної будівлі, або просто підняти камеру над головою під час концерту. І хоча фотографувати в такий спосіб не завжди зручно, це того варто.

Завдяки нашому методу дистанційної зйомки ви можете робити знімки з цікавих ракурсів і розширювати рамки своєї творчості. Ви можете робити як чудові групові портрети або надзвичайні селфі, так і непередбачувані фото тварин у дикій природі з відстані, не турбуючи їх.

Багато нових моделей наших камер дозволяють використовувати смартфон замість звичного видошукача. Це означає, що ви можете дистанційно керувати камерою. Просто підключіть свій мобільний пристрій до камери і запустіть програму Canon Camera Connect. Якщо камеру обладнано модулем NFC, просто торкніться одним пристроєм іншого, щоб створити підключення. Тепер ви можете встановити камеру на стійку поверхню чи на штатив, а кадрування, фокусування й інші параметри настроїти дистанційно зі смартфону. Завдяки цьому ви можете без перешкод відкривати нові ракурси і створювати ще цікавіші історії.

Дистанційна фотозйомка