Друк знімків і спільний доступ до них будь-де

Іноді вам необхідно роздрукувати фотографії, зроблені в умовах слабкого освітлення, щоб побачити всі деталі знімків, що впіймала ваша камера Canon. Друкована копія фотографії, над якою ви важко працювали, підвищить її цінність у ваших очах і в очах інших людей. На сьогодні для друку не потрібен складний процес пересилання файлів на комп’ютер, підключення до принтера та надсилання фотографій на друк.

Якщо вашу камеру Canon обладнано модулем Wi-Fi, знімки можна роздрукувати безпосередньо на принтері Canon PIXMA чи зберегти улюблені фотографії десь у хмарі.

Після цього за допомогою служби Easy Photo Print+ можна надрукувати фотографії з використанням смартфону чи планшета безпосередньо з Facebook, Flickr чи онлайнових сховищ, таких як Dropbox і Google Диск.

Також можна надіслати свої фото на домашній принтер, тобто зробити миттєву листівку з того, що ви сфотографували. Це означає, що ваші улюблені знімки, зроблені в умовах слабкого освітлення, з’являться на екрані монітора до вашого приходу додому.

Друк знімків, зроблених в умовах слабкого освітлення