Для цього сходження ми запросили кваліфікованих фахівців та використали страхувальне обладнання, а також отримали дозвіл власників будинку. Будь ласка, не намагайтеся повторити чи відтворити подібне сходження.

Продивляйтесь свої фотографії й відео та діліться ними

Упродовж багатьох років ви напевно назбирали сотні цінних спогадів у фотографіях, що були зроблені на різні камери, збережені на різних картках пам’яті та на різних пристроях. Щоб ви могли у будь-який час отримувати задоволення від перегляду, добре було б зібрати їх разом.

Однією із корисних порад для відстеження великої кількості зображень є порада продивлятися фотографії відразу після того, як вони були зроблені. Таким чином ви, скоріше за все, не будете засмічувати свою колекцію зображень такими, які навряд чи коли-небудь ще будете переглядати. Добре подумайте, які саме зображення ви хочете зберегти. Якщо ви побачите їх на великому екрані, вам буде легше роздивитися дрібні деталі та вибрати найкращі.

Canon Connect Station — це простий спосіб зберігати фотографії і відео на одному пристрої, щоб продивлятися їх разом із друзями та родиною на телевізорі у HD-якості вдома. Щоб передавати зображення бездротовим способом або імпортувати файли за допомогою карти пам’яті або USB-кабелю, просто торкніться камери Canon, що підтримує технологію Dynamic NFC. Також можна скористатися медіастанцією Connect Station, щоб легко ділитись фотографіями у соціальних мережах і в онлайнових альбомах, наприклад в irista, друкувати знімки через бездротове з’єднання й упорядковувати свої пам’ятні фотографії із різних пристроїв.

Спільний доступ до фотографій