Кінозйомка

Досягти кінематографічного ефекту під час зйомки відео — велике мистецтво. Плавне фокусування забезпечує чітке зображення основного об’єкта в кадрі, це один зі способів надання фотографії професійного вигляду.

Однак цей метод без практики досить складний. Якщо ви вирішили йому навчитися, спочатку спробуйте фокусування на статичних об’єктах, рухаючись у напрямку до них з налаштуванням об’єктива таким чином, щоб зображення увесь час залишалось чітким.

Щоб привернути увагу спостерігача до основної теми знімка, не забудьте розмити фон, при цьому зберігаючи головний об’єкт якомога чіткішим. Для ширококутних знімків ви, можливо, забажаєте, щоб увесь кадр був у фокусі.

Наші найновіші камери допоможуть вам позбутися труднощів із фокусуванням під час зйомки відео завдяки технології фокусування Hybrid CMOS AF III. Цей метод передбачає плавне, автоматичне відстеження і завжди забезпечує чітке зображення об’єкта, навіть коли він рухається в кадрі. Деякі камери Canon також оснащені сенсорним екраном, на якому можна легко переміщувати фокус від одного об’єкта до іншого, не торкаючись об’єктива. Просто торкніться об’єкта на екрані, щоб перемістити фокус на нього. У результаті ви отримаєте більш плавні кадри для відео із найвищою якістю зображення, які створюватимуть відчуття роботи професійного кінооператора.

Кінематографічні ефекти