Захоплення найцікавіших моментів

Щоб зробити чудовий знімок об’єкта, що рухається, потрібно ретельно підготуватися до зйомки. Якщо мова йде про зйомку спортивної події, вам необхідно ознайомитись із довкіллям, аби опинитися в потрібний час і в потрібному місці з правильним набором аксесуарів, щоб зафіксувати мить. Спробуйте відвідати місце проведення заходу перед його початком, аби проаналізувати, де та як можна буде отримати найкращі кадри.

Ви також маєте розбиратися у виді спорту, який ви будете фотографувати. Якщо, наприклад, ви знімаєте футбольний матч, спробуйте відшукати модель руху. Значно легше зробити чудовий кадр, якщо ви зможете щось завчасно передбачити.

Але іноді ситуації змінюються так швидко, що у вас просто немає часу відреагувати. Активуйте режим безперервної зйомки зі слідкуючим автофокусуванням (AI Servo). Потім спрямуйте камеру на свій об’єкт зйомки й натисніть кнопку спуску затвора наполовину, щоб розпочати відстеження. Якщо натиснути кнопку спуску затвора повністю, ви зробите серію зображень з об’єктом зйомки у фокусі, збільшуючи шанс на отримання ідеального знімка.

Швидкість спрацювання затвора на різних моделях відрізняється. Наприклад, камера EOS 7D Mark II обладнана унікальним затворним механізмом та дзеркальною системою, а також процесором обробки зображень DIGIC від Canon, що дозволяє вести зйомку з неймовірною швидкістю десять кадрів на секунду.

Зйомка об’єктів, що рухаються — захоплення найцікавіших моментів