Резервне копіювання дорогоцінних моментів

Ваші фотографії і відео безцінні. Це ваші спогади про особливі моменти, які ви ніколи не зможете відтворити заново. Тому важливо час від часу робити їхні резервні копії. Однак іноді буває важко знайти час на те, щоб відібрати і зберегти найкращі зображення. І що довше вони зберігаються на карті пам’яті або на вашому смартфоні, то вірогідніше їх втратити чи забути про них.

Саме тому завдяки функціям зберігання онлайн ви можете не хвилюватися за це. Ви ніколи не втратите свої спогади, якщо збережете зображення в хмарному сховищі або у своїй улюбленій соціальній мережі. Наші найновіші камери, що підтримують синхронізацію зображень, виявляють нові зображення і завантажують їх у хмарне сховище на ваш вибір або соціальні мережі, наприклад Flickr, Google Диск або irista від Canon. Ви можете також встановити функцію автоматичного збереження зображень на свій комп’ютер, смартфон або планшет.

Якщо ви зацікавлені у резервному копіюванні своїх фотографій онлайн, зверніть увагу на irista. Це хмарна платформа, яка дозволяє вам робити резервні копії та користуватися бібліотеками фотографій, як ніколи раніше.

Резервне копіювання фотографій