Your photos, our favourites: Urban and street

Ваші фотографії, наші вподобання: міські пейзажі та вулиці

Ваші зображення, наші вподобання: фотографії міських пейзажів і вулиць

Приєднуйтеся до нашої подорожі з Польщі до Хорватії через Індію — перегляньте в галереї вподобані нами фотографії з нещодавнього фотоконкурсу. На кожному зображенні закарбовано неповторну мить міського життя й проілюстровано цікаву історію її створення.

Outburst of Joy (Море радості), Міхал Патрон (Michal Patron)

«Я зробив цей знімок під час відкриття фестивалю вуличного мистецтва в польському Любліні. Я не знав, що відбувається, тому змішався з натовпом і чекав, що ж буде далі. Раптом машина для створення штучного диму почала випускати величезні хмари, що дуже втішило групу дітей неподалік. Я зрозумів, що це мій шанс.

Хоча дим застеляв мені очі, я вибрав максимально широкий кут і скомпонував кадр так, щоб на передньому плані були діти, а на задньому — примарні силуети. У мене було всього кілька секунд — після цього діти розбіглися й почався парад.

Це зображення здобуло першу нагороду на найпрестижнішому в Польщі конкурсі фотожурналістики Grand Press Photo 2015».

Free (Свобода), Сусана Інохо (Susana Hinojo)

«Коли я піднялася на Форт Амбер у Джайпурі, мені пощастило потрапити на дуже особливий фестиваль. Люди зібралися, щоб протестувати проти багатовікової культурної традиції ґендерної нерівності в Індії.

Загалом чарівною була вся сцена, але раптом я помітила цю прекрасну мить. Це був абсолютно природний, сповнений щастя вияв любові між матір’ю та дочкою.

У ту мить я всім серцем відчула всю зворушливість побаченого».

Façade med Patina (Фасад у патині), Фредерік Фрідендал (Frederik Frydendal)

«Катаючись на рикші навколо хорватського міста Спліт, я проїхав повз це маленьке віконце, і мені відразу закортіло його сфотографувати. Бажання було таке сильне, що я не втримався й повернувся, щоб зробити знімок.

Мій інстинкт мене не підвів. Завдяки спокійній атмосфері, природній патині та складній текстурі мені вдалося створити фотографію, дивлячись на яку так і хочеться сказати: «Дім, милий дім».

Фотографуючи під час подорожей і прогулянок містом, я завжди використовую режими RAW і AV. Цього разу я вибрав діафрагмове число f/8. Це дало мені змогу робити знімок із максимальною деталізацією».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

Кожен із цих фотографів поділився з нами неповторними митями, які їм удалося закарбувати у вирі повсякденного життя в міській атмосфері. Що відбувається у світі навколо вас? Черпайте натхнення з наших тем місяця в Галереї та діліться своїми історіями. Можливо, саме ваші знімки будуть опубліковані на сайті Showcase наступного місяця!