Your photos, our favourites: Urban and street

Ваші фотографії, наші вподобання: міські пейзажі та вулиці

Ваші зображення, наші вподобання: фотографії міських пейзажів і вулиць

Приєднуйтеся до нашої подорожі з Польщі до Хорватії через Індію — перегляньте в галереї вподобані нами фотографії з нещодавнього фотоконкурсу. На кожному зображенні закарбовано неповторну мить міського життя й проілюстровано цікаву історію її створення.

Outburst of Joy (Море радості), Міхал Патрон (Michal Patron)

Outburst of Joy (Море радості), Міхал Патрон (Michal Patron)

«Я зробив цей знімок під час відкриття фестивалю вуличного мистецтва в польському Любліні. Я не знав, що відбувається, тому змішався з натовпом і чекав, що ж буде далі. Раптом машина для створення штучного диму почала випускати величезні хмари, що дуже втішило групу дітей неподалік. Я зрозумів, що це мій шанс.

Хоча дим застеляв мені очі, я вибрав максимально широкий кут і скомпонував кадр так, щоб на передньому плані були діти, а на задньому — примарні силуети. У мене було всього кілька секунд — після цього діти розбіглися й почався парад.

Це зображення здобуло першу нагороду на найпрестижнішому в Польщі конкурсі фотожурналістики Grand Press Photo 2015».

Free (Свобода), Сусана Інохо (Susana Hinojo)

Free (Свобода), Сусана Інохо (Susana Hinojo)

«Коли я піднялася на Форт Амбер у Джайпурі, мені пощастило потрапити на дуже особливий фестиваль. Люди зібралися, щоб протестувати проти багатовікової культурної традиції ґендерної нерівності в Індії.

Загалом чарівною була вся сцена, але раптом я помітила цю прекрасну мить. Це був абсолютно природний, сповнений щастя вияв любові між матір’ю та дочкою.

У ту мить я всім серцем відчула всю зворушливість побаченого».

Façade med Patina (Фасад у патині), Фредерік Фрідендал (Frederik Frydendal)

Façade med Patina (Фасад у патині), Фредерік Фрідендал (Frederik Frydendal)

«Катаючись на рикші навколо хорватського міста Спліт, я проїхав повз це маленьке віконце, і мені відразу закортіло його сфотографувати. Бажання було таке сильне, що я не втримався й повернувся, щоб зробити знімок.

Мій інстинкт мене не підвів. Завдяки спокійній атмосфері, природній патині та складній текстурі мені вдалося створити фотографію, дивлячись на яку так і хочеться сказати: «Дім, милий дім».

Фотографуючи під час подорожей і прогулянок містом, я завжди використовую режими RAW і AV. Цього разу я вибрав діафрагмове число f/8. Це дало мені змогу робити знімок із максимальною деталізацією».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

Кожен із цих фотографів поділився з нами неповторними митями, які їм удалося закарбувати у вирі повсякденного життя в міській атмосфері. Що відбувається у світі навколо вас? Черпайте натхнення з наших тем місяця в Галереї та діліться своїми історіями. Можливо, саме ваші знімки будуть опубліковані на сайті Showcase наступного місяця!