burano-italia-estelle-moreau.jpg

Ваші фотографії, наші вподобання: «Подорожі»

Від яскравої Куби до різнобарвної Індії — цього місяця ви надсилали нам знімки, зроблені в різних країнах, демонструючи свій неповторний погляд на світ. Сьогодні ми ділимося з вами деякими фотографіями з нашої Галереї.

«Кольори Індії», автор Маргарита Труль Бош

«Кольори Індії», автор Маргарита Труль Бош

«Я зробила цей знімок у фортеці Амер, поблизу Джайпура, у Раджастані, одному з найбарвистіших штатів Індії.

Це чотириповерховий палац, вимуруваний із піщанику й мармуру та розташований на дуже крутому пагорбі. Дістатися наверх пішки доволі складно, але можна взяти напрокат слона.

У фортеці багато прекрасних приміщень і великих патіо. В одному з них стояла ця дружня група жінок — усі в приголомшливо яскравих сарі. Мені дуже сподобалася ця композиція: жінки, слони та бліда кам’яна підлога. Навіть серед яскравих кольорів Раджастану важко було не помітити ці сарі, слонів і їхню дивовижну виразність».

«Куба», автор Меліна Суррано

«Куба», автор Меліна Суррано

«Я створила цю фотографію на Кубі, під час першої зупинки круїзу. Там нові будинки ніби проростали між старими будівлями. Сяяло лагідне сонце, і мені закортіло відтворити на знімку яскраві кольори ретро-автомобілів, якими досі користуються на Кубі.

Я витратила трохи часу, щоб відшукати вулиці з ідеальним поєднанням старовини й сучасності. Мене здивувало те, що стара частина міста й досі заселена, хоча будинки в поганому стані, а деякі перетворилися на руїни.

Я багато подорожую й готова на все заради вдалого кадру. Цікаво дивитись на одні й ті самі об’єкти за різного освітлення, що змінюється впродовж дня. Я завжди маю з собою камеру, щоб не проґавити жодного цікавого моменту.

Куба приємно здивувала мене. Я б із задоволенням повернулася туди, хоча знаю, що невдовзі почнеться нова сторінка історії цієї країни та більшість її міст буде відбудовано. Сподіваюся, вона не втратить свого шарму. Це було б дуже шкода».

«Париж, моя любов», автор Ларс С’ючтінг

«Париж, моя любов», автор Ларс С’ючтінг

«Це фото я зробив у Парижі. Я відпочивав там із дружиною, і ми захотіли побачити те, що зазвичай приховано від туристів. Відколи п’ять років тому в мене з’явилася перша камера Canon, я захопився зйомкою цікавих речей у незвичних ракурсах.

Під час довгої прогулянки вулицями ми побачили чудові будинки й парки та зустріли багато добрих і приязних людей. Так ми дійшли до будівлі муніципалітету. Тут було багато людей із дітьми, які пускали мильні бульбашки. Усі буди щасливі, збуджені й веселі. Поруч із цим місцем ми знайшли стару карусель, навпроти якої виросли гарні будинки, і ця сцена нагадала мені Париж, яким він є в моїй уяві: прекрасний, старий, грайливий, яскравий, чарівний і завжди в русі.

Подорожі дійсно допомогли мені набути досвіду у фотографуванні. Я завжди намагаюся відтворити на фото дух країни, у якій перебуваю. Це можуть бути особливі люди, погода, пейзажі, будівлі, квіти або інші речі. Завдяки фотографії я дізнаюся більше про країну, її мешканців і їхнє життя».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

Кожен із цих фотографів поділився з нами своїми враженнями від подорожів, і ми високо цінуємо це. Приєднайтеся до них і покажіть свої унікальні фото. Надихніться темою цього місяця, зробіть знімки й опублікуйте їх у Галереї. Хтозна, можливо, зіркою нашого наступного випуску станете саме ви?

Надіслати фотографії