burano-italia-estelle-moreau.jpg

Ваші фотографії, наші вподобання: «Подорожі»

Від яскравої Куби до різнобарвної Індії — цього місяця ви надсилали нам знімки, зроблені в різних країнах, демонструючи свій неповторний погляд на світ. Сьогодні ми ділимося з вами деякими фотографіями з нашої Галереї.

«Кольори Індії», автор Маргарита Труль Бош

«Я зробила цей знімок у фортеці Амер, поблизу Джайпура, у Раджастані, одному з найбарвистіших штатів Індії.

Це чотириповерховий палац, вимуруваний із піщанику й мармуру та розташований на дуже крутому пагорбі. Дістатися наверх пішки доволі складно, але можна взяти напрокат слона.

У фортеці багато прекрасних приміщень і великих патіо. В одному з них стояла ця дружня група жінок — усі в приголомшливо яскравих сарі. Мені дуже сподобалася ця композиція: жінки, слони та бліда кам’яна підлога. Навіть серед яскравих кольорів Раджастану важко було не помітити ці сарі, слонів і їхню дивовижну виразність».

«Куба», автор Меліна Суррано

«Я створила цю фотографію на Кубі, під час першої зупинки круїзу. Там нові будинки ніби проростали між старими будівлями. Сяяло лагідне сонце, і мені закортіло відтворити на знімку яскраві кольори ретро-автомобілів, якими досі користуються на Кубі.

Я витратила трохи часу, щоб відшукати вулиці з ідеальним поєднанням старовини й сучасності. Мене здивувало те, що стара частина міста й досі заселена, хоча будинки в поганому стані, а деякі перетворилися на руїни.

Я багато подорожую й готова на все заради вдалого кадру. Цікаво дивитись на одні й ті самі об’єкти за різного освітлення, що змінюється впродовж дня. Я завжди маю з собою камеру, щоб не проґавити жодного цікавого моменту.

Куба приємно здивувала мене. Я б із задоволенням повернулася туди, хоча знаю, що невдовзі почнеться нова сторінка історії цієї країни та більшість її міст буде відбудовано. Сподіваюся, вона не втратить свого шарму. Це було б дуже шкода».

«Париж, моя любов», автор Ларс С’ючтінг

«Це фото я зробив у Парижі. Я відпочивав там із дружиною, і ми захотіли побачити те, що зазвичай приховано від туристів. Відколи п’ять років тому в мене з’явилася перша камера Canon, я захопився зйомкою цікавих речей у незвичних ракурсах.

Під час довгої прогулянки вулицями ми побачили чудові будинки й парки та зустріли багато добрих і приязних людей. Так ми дійшли до будівлі муніципалітету. Тут було багато людей із дітьми, які пускали мильні бульбашки. Усі буди щасливі, збуджені й веселі. Поруч із цим місцем ми знайшли стару карусель, навпроти якої виросли гарні будинки, і ця сцена нагадала мені Париж, яким він є в моїй уяві: прекрасний, старий, грайливий, яскравий, чарівний і завжди в русі.

Подорожі дійсно допомогли мені набути досвіду у фотографуванні. Я завжди намагаюся відтворити на фото дух країни, у якій перебуваю. Це можуть бути особливі люди, погода, пейзажі, будівлі, квіти або інші речі. Завдяки фотографії я дізнаюся більше про країну, її мешканців і їхнє життя».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

Кожен із цих фотографів поділився з нами своїми враженнями від подорожів, і ми високо цінуємо це. Приєднайтеся до них і покажіть свої унікальні фото. Надихніться темою цього місяця, зробіть знімки й опублікуйте їх у Галереї. Хтозна, можливо, зіркою нашого наступного випуску станете саме ви?

Надіслати фотографії