Wilder Story by Loraraine Poole

Ваші фотографії, наші вподобання: люди та портрети

Задумливі обличчя на балтійському пляжі або місцевий ремісник, поглинутий роботою: цього місяця ви надсилали нам виразні портрети цікавих людей з усіх усюд. Сьогодні ми ділимося з вами деякими фотографіями з нашої Галереї.

«Мрії біля моря», Ніколай Погодін (Nikolai Pogodin)

«Я зробив цей знімок на Віслинській косі, найзахіднішій точці сучасної Росії та Східної Прусії, що на березі Балтійського моря. Тут ви справді відчуваєте подих історії. Сучасні реалії ніби оминули це місце.

Прогулюючись уздовж берега затоки повз частково зруйновані елінги Люфтваффе, я помітив хлопчика, який сидів на цегляній стіні, що омивалася морем. Він удивлявся в бірюзову воду так, ніби бачив у її глибинах події минулого та власне майбутнє. Мені сподобався цей контраст: сюжет мав казковий вигляд, попри те, що все було насправді. Це нагадало мені дитинство.

Я створив це фото за допомогою Canon EOS 6D з об’єктивом EF 24-105 L IS USM. Здебільшого я працював із форматом RAW у режимі пріоритету діафрагми. Цей знімок зроблено з показниками f/9, ISO 100 та фокусною відстанню 35 мм».


Гончар, Лорейн Пул (Lorraine Poole)

«Минулого серпня я відвідала Лайм-Реджис у графстві Дорсет, Англія, бо одна з моїх робіт брала участь у місцевій виставці. Коли я прибула, то помітила, що цю роботу вже продано та вона більше не виставлялася. Тож, щоб не згаяти час дарма, я вирішила прогулятися цим прекрасним узбережжям і скористатися чудовою нагодою зробити кілька знімків місцевих жителів і туристів. Я проходила повз дещо, що мало вигляд темної комори. Її двері були відчинені, і моя допитливість змусила мене ввійти всередину. Місцевий гончар саме завершував роботу над кількома горщиками на продаж. У вимазаному клеєм фартуху, з обвітреним обличчям і казковою бородою він ніби зійшов із полотна про старого морського ремісника. Він був один, глибоко зосереджений, оточений глиною, мисками, бляшанками й всякою всячиною, якою були обвішані старі побілені стіни. Я стояла й спостерігала за його роботою, час від часу роблячи знімки, намагаючись закарбувати його неквапливість і майстерність.

Щоб відтворити потрібний контраст і деталізацію, я вибрала чутливість ISO 800. Я хотіла використати переваги природного світла (я взагалі не люблю спалахи). Я знімала з діафрагмою f/4,5. Найбільше в цьому портреті мені подобається природне середовище гончаря. Воно підкреслює його особистість і фах.

Я зробила це фото за допомогою Canon EOS 6D й об’єктива Canon EF 24mm-105mm L».

Поділіться своїми знімками

Хотіли б побачити свою фотографію серед найкращих? Тема наступного місяця — гра світла. Закарбуйте світанок, відтворіть казковість сутінок або випробуйте свої сили зі спалахом. Побавтеся зі світлом і поділіться своїми фотографіями з нашою Галереєю.

Надіслати фотографії