Your photos, our favourites: Patterns and Textures

Ваші фотографії, наші вподобання: візерунки та текстури

Цього місяця ми провели цікавий фотоконкурс, учасники якого мали забути про колір і зосередитися на візерунках, текстурах і конструкціях фасадів свого міста. Ми вибрали три фотографії, які сподобалися нам найбільше, і попросили авторів поділитись історіями їх створення.

The Forum District («Район Форум»), Ніколас Нойєс (Nicolas Noyes)

The Forum District («Район Форум»), Ніколас Нойєс (Nicolas Noyes)

«Я зробив цей знімок в Іспанії під час відпустки в Барселоні. Я знаю це місто, але одного разу по обіді я натрапив на новозбудований район Форум. Як архітектор я звернув увагу на нові будівлі.

Мене вразив гармонійний контраст між прямими й правильними лініями цієї офісної будівлі. Мені подобається поєднання штучних структур і захмареного неба. Згодом я ледь відредагував зображення, щоб зробити його ефектнішим. Таким чином мені вдалося відобразити небо й будівлю в однаковій мірі з однаковою експозицією».

Ponder («Роздуми»), Ана Валенте (Ana Valente)

Ponder («Роздуми»), Ана Валенте (Ana Valente)

«Я зробила фотографію якось у неділю в Лісабоні спеціально для конкурсу "Візерунки та текстури". 

Я завжди відчуваю певне хвилювання й запал щоразу, коли випадково натрапляю на пейзаж, який мені дійсно хотілося б відзняти. Сюжет, який мені випадково трапився того дня, був прекрасний. На типовій для португальської архітектури кам’яній бруківці перед будівлею, прикрашеною чудовою плиткою, стояв чоловік, який ідеально вписувався в сюжет. 

Я відзняла цей кадр у ручному режимі, намагаючись не привертати уваги цієї людини, тож мені вдалося відтворити всю глибинну сутність цієї миті».

Brace («Обрамлення»), Гонзало Гарсія (Gonzalo Garcia)

Brace («Обрамлення»), Гонзало Гарсія (Gonzalo Garcia)

«Гуляючи містом, я завжди дуже уважно придивляюся до всього, щоб не проґавити моменти, коли сонячні промені падають особливим чином. Мені також до вподоби, коли природне обрамлення лише прикрашає мої композиції. Прогулюючись в Іспанії навколо Ов’єдо, я побачив цю будівлю, оточену риштуванням. Горизонтальні й вертикальні структури разом із насиченими кольорами здалися мені схожими на абстрактний живопис. 

Оскільки навколо будівлі була захисна огорожа, я не міг зробити знімок з іншого ракурсу, але незважаючи на це, я намагався відтворити своє бачення горизонтальних і вертикальних ліній. Під час постпродукції я ретельно обрізав кадр, тим самим збалансувавши композицію. Я зробив цей знімок за допомогою камери EOS 6D з об’єктивом Canon EF 24-70mm f/2.8 L II USM. Я вважаю, що це справді універсальне рішення».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

На кожному зображенні унікальним чином відтворено візерунки, текстури й конструкції, але тепер нам цікаво дізнатися, яким ви бачите світ. Візьміть участь у цьому щомісячному конкурсі фотографії. Можливо, саме ваша фотографія виявиться найпопулярнішою на нашому сайті Showcase! Беріть камеру, досліджуйте місто й передавайте фото сюди.