Your photos, our favourites: Patterns and Textures

Ваші фотографії, наші вподобання: візерунки та текстури

Цього місяця ми провели цікавий фотоконкурс, учасники якого мали забути про колір і зосередитися на візерунках, текстурах і конструкціях фасадів свого міста. Ми вибрали три фотографії, які сподобалися нам найбільше, і попросили авторів поділитись історіями їх створення.

The Forum District («Район Форум»), Ніколас Нойєс (Nicolas Noyes)

«Я зробив цей знімок в Іспанії під час відпустки в Барселоні. Я знаю це місто, але одного разу по обіді я натрапив на новозбудований район Форум. Як архітектор я звернув увагу на нові будівлі.

Мене вразив гармонійний контраст між прямими й правильними лініями цієї офісної будівлі. Мені подобається поєднання штучних структур і захмареного неба. Згодом я ледь відредагував зображення, щоб зробити його ефектнішим. Таким чином мені вдалося відобразити небо й будівлю в однаковій мірі з однаковою експозицією».

Ponder («Роздуми»), Ана Валенте (Ana Valente)

«Я зробила фотографію якось у неділю в Лісабоні спеціально для конкурсу "Візерунки та текстури". 

Я завжди відчуваю певне хвилювання й запал щоразу, коли випадково натрапляю на пейзаж, який мені дійсно хотілося б відзняти. Сюжет, який мені випадково трапився того дня, був прекрасний. На типовій для португальської архітектури кам’яній бруківці перед будівлею, прикрашеною чудовою плиткою, стояв чоловік, який ідеально вписувався в сюжет. 

Я відзняла цей кадр у ручному режимі, намагаючись не привертати уваги цієї людини, тож мені вдалося відтворити всю глибинну сутність цієї миті».

Brace («Обрамлення»), Гонзало Гарсія (Gonzalo Garcia)

«Гуляючи містом, я завжди дуже уважно придивляюся до всього, щоб не проґавити моменти, коли сонячні промені падають особливим чином. Мені також до вподоби, коли природне обрамлення лише прикрашає мої композиції. Прогулюючись в Іспанії навколо Ов’єдо, я побачив цю будівлю, оточену риштуванням. Горизонтальні й вертикальні структури разом із насиченими кольорами здалися мені схожими на абстрактний живопис. 

Оскільки навколо будівлі була захисна огорожа, я не міг зробити знімок з іншого ракурсу, але незважаючи на це, я намагався відтворити своє бачення горизонтальних і вертикальних ліній. Під час постпродукції я ретельно обрізав кадр, тим самим збалансувавши композицію. Я зробив цей знімок за допомогою камери EOS 6D з об’єктивом Canon EF 24-70mm f/2.8 L II USM. Я вважаю, що це справді універсальне рішення».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

На кожному зображенні унікальним чином відтворено візерунки, текстури й конструкції, але тепер нам цікаво дізнатися, яким ви бачите світ. Візьміть участь у цьому щомісячному конкурсі фотографії. Можливо, саме ваша фотографія виявиться найпопулярнішою на нашому сайті Showcase! Беріть камеру, досліджуйте місто й передавайте фото сюди.