burano-italia-estelle-moreau.jpg

Ваші фотографії, наші вподобання: «Моє місто»

Від Стокгольма до Сеула, від Портленда до Палау — цього місяця ви публікували в Галереї фотографії з усього світу. Завдання було нелегким: показати в одній світлині обличчя й характер рідного міста. Сьогодні ми ділимося з вами нашими улюбленими фотографіями.

Бурано, Італія (Burano, Italia), автор Естель Моро (Estelle Moreau)

«Бурано — це острів у Венеціанській лагуні, що на півночі Італії. Він знаменитий своїми різнокольоровими будинками, у барвах яких відбивається приязна, гостинна вдача місцевих жителів. Прогулюючись після велелюдної Венеції вузькими алеями Бурано та вслухаючись у тишу, що порушує тільки плескання води в каналах, тут відпочиваєш душею. Затишний Бурано з його розмаїтою мальовничою архітектурою — наче із зовсім іншого світу, ніж його старша та знаменитіша сестра. Цей острів відомий і виробництвом мережива — тонким ремеслом, яке напрочуд пасує цьому прекрасному містечку.

Я зробила цей знімок після цілого дня прогулянок Венецією й Мурано. Тамтешня навала туристів дуже втомлює, але в Бурано мені відразу полегшало. Тут панує дуже світла й радісна атмосфера.

На кого не поглянеш, усі навколо посміхаються: і місцеві жителі, і гості міста. Я пішла з Бурано задоволеною й відпочилою. Я дуже рада, що мені пощастило насолодитися його барвами перед поверненням додому, адже в моєму сірому промисловому місті не знайдеш таких соковитих кольорів».

Туманний Печ, Угорщина (Pécs in Fog, Hungary), автор Роберт Якаб (Robert Jakab)

«Погода в моєму рідному містечку Печ на півдні Угорщини постійно дивує сюрпризами. Я зробив цю фотографію одним січневим ранком, коли будівлі на центральній площі міста лише звільнялися з полону хмар. Серед туману яскраво палають вогні міської ради та височіє мідний купол мечеті Касім-паші.

Щоб зробити цей кадр, я довго вичікував на потрібну погоду, а коли почув сприятливий прогноз, піднявся на гору. Вид звідти був ідеальним, а моя камера добре витримувала холод, тож майже всі фото вийшли неймовірними.

У Печі можна знайти представників багатьох етнічних груп. Малим я жив поблизу каплички на цьому фото, а тепер мій дім поруч із мечеттю. Думаю, цей знімок добре передає дивовижне культурне розмаїття мого міста».

Голодні чайки в Генуї (Genova gabbiani affamati), автор Ренцо Оробонкойді (Renzo Oroboncoidi)

«Я зняв це фото, коли був у Генуї. Це приморське місто з найбільшим портом Італії. Я хотів зробити знімок, який би передавав багатоликість цього міста, контраст між старими будівлями та міськими вулицями й численними провулками. І тут я помітив цих чайок. Вони злетілися на стіну, підбираючи шматки хліба, залишені доброю жінкою. Цей присмерковий знімок вийшов дуже драматичним. А якщо подивитись удалину, можна помітити відбиття заходу сонця у водах генуезької гавані».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

Кожен із цих фотографів поділився з нами захопливою миттю свого життя. Запрошуємо приєднатися до них і показати, яким ви бачите світ. Надихніться темою цього місяця, зробіть знімки й опублікуйте їх у Галереї. Хтозна, можливо, зіркою нашого наступного випуску станете саме ви?

Надіслати фотографії