burano-italia-estelle-moreau.jpg

Ваші фотографії, наші вподобання: «Моє місто»

Від Стокгольма до Сеула, від Портленда до Палау — цього місяця ви публікували в Галереї фотографії з усього світу. Завдання було нелегким: показати в одній світлині обличчя й характер рідного міста. Сьогодні ми ділимося з вами нашими улюбленими фотографіями.

Бурано, Італія (Burano, Italia), автор Естель Моро (Estelle Moreau)

Бурано, Італія (Burano, Italia), автор Естель Моро (Estelle Moreau)

«Бурано — це острів у Венеціанській лагуні, що на півночі Італії. Він знаменитий своїми різнокольоровими будинками, у барвах яких відбивається приязна, гостинна вдача місцевих жителів. Прогулюючись після велелюдної Венеції вузькими алеями Бурано та вслухаючись у тишу, що порушує тільки плескання води в каналах, тут відпочиваєш душею. Затишний Бурано з його розмаїтою мальовничою архітектурою — наче із зовсім іншого світу, ніж його старша та знаменитіша сестра. Цей острів відомий і виробництвом мережива — тонким ремеслом, яке напрочуд пасує цьому прекрасному містечку.

Я зробила цей знімок після цілого дня прогулянок Венецією й Мурано. Тамтешня навала туристів дуже втомлює, але в Бурано мені відразу полегшало. Тут панує дуже світла й радісна атмосфера.

На кого не поглянеш, усі навколо посміхаються: і місцеві жителі, і гості міста. Я пішла з Бурано задоволеною й відпочилою. Я дуже рада, що мені пощастило насолодитися його барвами перед поверненням додому, адже в моєму сірому промисловому місті не знайдеш таких соковитих кольорів».

Туманний Печ, Угорщина (Pécs in Fog, Hungary), автор Роберт Якаб (Robert Jakab)

Туманний Печ, Угорщина (Pécs in Fog, Hungary), автор Роберт Якаб (Robert Jakab)

«Погода в моєму рідному містечку Печ на півдні Угорщини постійно дивує сюрпризами. Я зробив цю фотографію одним січневим ранком, коли будівлі на центральній площі міста лише звільнялися з полону хмар. Серед туману яскраво палають вогні міської ради та височіє мідний купол мечеті Касім-паші.

Щоб зробити цей кадр, я довго вичікував на потрібну погоду, а коли почув сприятливий прогноз, піднявся на гору. Вид звідти був ідеальним, а моя камера добре витримувала холод, тож майже всі фото вийшли неймовірними.

У Печі можна знайти представників багатьох етнічних груп. Малим я жив поблизу каплички на цьому фото, а тепер мій дім поруч із мечеттю. Думаю, цей знімок добре передає дивовижне культурне розмаїття мого міста».

Голодні чайки в Генуї (Genova gabbiani affamati), автор Ренцо Оробонкойді (Renzo Oroboncoidi)

Голодні чайки в Генуї (Genova gabbiani affamati), автор Ренцо Оробонкойді (Renzo Oroboncoidi)

«Я зняв це фото, коли був у Генуї. Це приморське місто з найбільшим портом Італії. Я хотів зробити знімок, який би передавав багатоликість цього міста, контраст між старими будівлями та міськими вулицями й численними провулками. І тут я помітив цих чайок. Вони злетілися на стіну, підбираючи шматки хліба, залишені доброю жінкою. Цей присмерковий знімок вийшов дуже драматичним. А якщо подивитись удалину, можна помітити відбиття заходу сонця у водах генуезької гавані».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

Кожен із цих фотографів поділився з нами захопливою миттю свого життя. Запрошуємо приєднатися до них і показати, яким ви бачите світ. Надихніться темою цього місяця, зробіть знімки й опублікуйте їх у Галереї. Хтозна, можливо, зіркою нашого наступного випуску станете саме ви?

Надіслати фотографії