seagulls alexandra simionov header

Ваші фотографії, наші вподобання: динаміка та спорт

Цього місяця ви надіслали нам низку чудових фотографій, присвячених спорту та динамічному руху. Кожна з них демонструє унікальний творчий підхід і надихає на створення нових фотошедеврів. Пропонуємо добірку наших улюблених знімків і пов’язаних із ними історій.

«Торнадо», Гауденц Геріг

«Я зробив цей знімок на пляжі Баланган на Балі, в Індонезії. Того ранку в мене був виснажливий урок серфінгу, тож я вирішив перепочити за розмовою з новим знайомим-серфером. Він саме розповідав, що найголовніше — вибирати довгі, стабільні хвилі. Останніми днями стояла гарна погода, але того ранку з моря надуло хмари, які йшли повз наш пляж. Поступово на горизонті сформувався торнадо, який спускався з хмар і врешті-решт торкнувся хвиль. На щастя, я мав під рукою камеру з установленим об’єктивом Canon 70-200. Я швидко виставив налаштування та зробив пару знімків. Серфер, що якраз промчав хвилею, помітив торнадо, але, не зважаючи на нього, знову поплив сідлати гребінь. Цей торнадо протримався в повну висоту від хмар до моря лише пару секунд, тож мені дуже пощастило в потрібний час опинитися поруч із такою цікавою сценою».

«Вілланкур», Венсан Леско

«Я зробив це фото однієї неділі під час мотоперегонів у бельгійському селі Вілланкур. На знімку я прагнув передати динаміку моменту й завзяття спортсменів. Спіймати вдалий кадр було непросто: мені довелося довго чекати.

Я тривалий час стежив за об’єктом, спостерігаючи сцену через об’єктив камери. Я хотів зробити акцент на швидкості й приховати не дуже цікаве та привабливе тло. Моєю метою було показати контраст кольорів треку, мотоцикла та форми спортсмена».

«Чайки», Александра Сіміонов

«Я зробила це фото влітку 2015 року на острові Тасос, коли мій бойфренд годував чайок. Вони давно звикли до подачок і нахабно випрошували їжу в туристів. Напередодні птахи поводилися так само, тож я вже знала, як швидко вони рухаються. Це був дуже цікавий досвід, і я задоволена результатом. Щоб передати динаміку пташиного польоту, я виставила коротку витримку 1/800 с».

Випробуйте себе в конкурсі цього місяця

Надихніться темою цього місяця в Галереї та надішліть нам свої знімки. Можливо, цього разу саме вони займуть почесне місце на Showcase!

Надіслати фотографії