hero

П’ять надихаючих ідей для фотозйомки в 2016 році

Новий рік — чудова нагода, щоб розкрити весь потенціал своєї камери, відтворивши на знімках те, що ви й не сподівалися знімати. Шукайте натхнення в колі рідних і друзів, у нових (або старих) місцях і в нових враженнях. Ось п’ять ідей, які надихнуть вас на творчість, і кілька порад, які допоможуть закарбувати чарівні моменти.

1. На природі

На лоні природи у вас буде безліч можливостей відтворити неповторні миттєвості на знімках. Спрямовуйте й використовуйте природне світло, щоб сфотографувати своїх близьких у красивих місцях. Виберіться на пляж на весь день або поблукайте кілька годин лісом. Прогуляйтеся схилами пагорбів або просто відвідайте найближчий парк. Свіже повітря та природне оточення допоможуть вам довести свою фотомайстерність.

Mój cały świat, Ізабела Лабендзька (Izabela Łabędzka)

Щоб не втрачати мотивацію протягом року, виберіть місце, яке має велике значення для вас і вашої родини, і заплануйте відвідувати його кожної пори року. Улітку можна взяти із собою кошик для пікніка, узимку — гарячий шоколад, але головне — не забувайте брати із собою камеру, щоб показати на знімках, як змінюється фон і ваша родина протягом року.

2. Різноманітні спортивні заходи

У цю пору року багато людей прагнуть покращити свою фізичну форму та здоров’я. Спробуйте відтворити на знімках заряд енергії — що більше фізичних зусиль, то краще! Це може бути баскетбольний матч вашого племінника, футбольний матч місцевої збірної або ковзанка для дітей — так чи інак, спортивні події завжди сповнені захопливих моментів, які дають змогу створювати жваві й насичені зображення.

Mountainbiker i regn, автор, Горм Дж. Сіігер (Gorm J Siiger)

За допомогою фотографій можна також проілюструвати свій шлях до здорового життя. Забігли трохи далі, ніж сподівалися? Відкрили новий велосипедний маршрут? Чи, може, удалося виконати асану на голові? Відтворюйте на знімках усі свої досягнення, щоб наступного року озирнутися назад і поставити перед собою нові цілі.

3. Метушливий натовп

Натовп людей може стати чудовим фоном для фотографії. Відтворити захоплення групи людей на одному знімку доволі складно, тому можна спробувати навести фокус на окремих осіб, щоб виділити їх серед інших. Відвідайте великі фестивалі або знайдіть дрібніші заходи місцевого масштабу, щоб закарбувати їх дивовижну атмосферу.

Zombiewalk Düsseldorf, Даніель Мундшток (Daniel Mundstock)

Mimo, Хуан Карлос Арісменді Гарільєте (Juan Carlos Arizmendi Garillete)

Якщо вдосконалення фотомайстерності та подорожі в різні куточки світу мають високий пріоритет у вашому списку важливих справ на наступний рік, відвідайте п’ять фестивалів у різних містах своєї країни (або навіть за кордоном). Порівняйте культури, натовпи та кольори й знімайте свої пригоди за допомогою камери.

4. Вуличні пам’ятки

У вашому рідному (або новому) місті є безліч цікавих речей, які відтворюють його неповторний дух. Поблукайте звивистими вуличками зі своєю камерою, роздивляючись усе навкруги. Знайдіть цікаву архітектуру (як стару, так і нову). Відвідайте місцевий ринок, щоб зняти строкаті кольори та пам’ятки. Вуличні художники й музиканти завжди заворожували натовп, тож їхні виступи й демонстрації — це чудова нагода для фотозйомки.

Snooping in Split, Джеймс Уілкінсон (James Wilkinson)

Щоб не втрачати натхнення протягом року, беріть участь у щомісячних конкурсах у нашій Галереї та використовуйте запропоновані теми як сюжети або об’єкти зйомки у своєму місті. Тема допоможе зосередитися на тих аспектах, які потребують удосконалення, як-от робота з витримкою або зйомка чорно-білих фотографій.

5. Новий погляд на світ

Ви неодноразово знаходитимете натхнення протягом року, тож будьте готові відтворити цікаві моменти на своїх знімках. У 2016 році варто також спробувати зробити щось по-іншому. Можливо, коли ви зміните ракурс, то раптово побачите світ під новим цікавим кутом. Крім того, можна спробувати знімати фотографії в різний час дня, щоб показати, як змінюється освітлення. Ставте перед собою цікаві завдання, щоб розширити свій творчий напрям і розкрити потенціал фотомитця у 2016 року.

Winterswijk bij de tijd, Берті Віллемсен (Bertie Willemsen)

Поділіться своїми найкращими здобутками в 2016 році

Не забувайте про свої цілі з удосконалення навичок зйомки протягом року. Що більше ви знімаєте, то більше дізнаватиметеся. Не забувайте також відвідувати нашу Галерею, де можна ділитися зображеннями, переглядати й оцінювати їх разом з іншими прихильниками Canon.

Перейти в Галерею