hero header

Ваші фотографії, наші вподобання: унікальні зимові панорами

Надихнувшись історією Франко Моро, , ми закликали вас поділитись унікальними зимовими панорамами. Ми були зворушені всіма отриманими дивовижними знімками, але обрали три найулюбленіших і попросили їхніх авторів розповісти про історію створення цих фото.

Fruset Vatten, фото Штефана Демерваля

«Одного разу по обіді я йшов через гавань Ліленґсгамнен в Гаммаре (Швеція). Розглядаючи озеро, я помітив цікавий візерунок на кризі, утворений тінями від очерету, крізь який проникали сонячні промені. І я вирішив це зафіксувати. Спочатку зображення було недотриманим через яскраве світло, що відбивалося від криги та снігу, а також сонячні промені. Тому я нахилив камеру до землі, і експонометр зчитав покази без сонця в кадрі. Потім я зафіксував експозицію та пересунув камеру, щоб зробити потрібний знімок».

«Межі», фото Яна Вілліма

«Це фото моїх друзів у клубі Cassovia Seals у Кошиці (Словаччина). Вони захоплюються зимовим плаванням! Їхні життєві принципи полягають у руйнуванні меж. Перша межа знаходиться в голові: їм потрібно ввійти в крижану воду, що є проявом сили духу. Друга межа — фізична: неможливо довго перебувати у воді в такий холод! Вийшовши з води, я зробив цей знімок людей, які перетнули обидві межі — розумову та фізичну. Завдяки стабілізації зображення в моїй камері мені вдалося зробити гарний знімок на холоді, коли мої руки тремтіли».

«Дід Мороз», фото Агнішки Ясінської

«Завжди приємно прокидатися й бачити свіжий сніг. Я вирішила взяти камеру на прогулянку до лісу, що знаходиться неподалік мого дому. Туди я можу втікати з міста та насолоджуватися красою природи. Але на шляху до лісу мою увагу привернув немолодий чоловік, що квапливо прибирав лопатою сніг. І я вирішила сфотографувати цю сцену. Мені подобається контраст засніженого краєвиду та силуету людини, яка наполегливо працює».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

На всіх трьох знімках відбиті моменти повсякденного життя, закарбовані з унікальної для автора знімка перспективи. Нам цікаво дізнатися, яким ви бачите світ. Запрошуємо вас узяти участь у щомісячному конкурсі фотографії! Тему цього місяця можна знайти в нашій . Беріть камеру, якою б вона не була, робіть знімки та завантажуйте найкращі з них, щоб продемонструвати їх усьому світу!