beste regards michiel aalbers

Ваші фотографії, наші вподобання: новий погляд на місто

Нещодавній показ робіт фотографа та художника Тімма Шнайдера (Timm Schneider) надихнув нас провести конкурс на кращий знімок дивовижних аспектів міського життя. Ми запропонували зробити знімки міста з незвичайних ракурсів і поділитися ними в нашій Галереї. Ми вибрали три найцікавіші фотографії та попросили авторів розповісти історію їх створення.

Найкращий погляд, Мішель Олберс (Michiel Aalbers)

Найкращий погляд, Мішель Олберс (Michiel Aalbers)

«Я проїжджав великим нідерландським містом Неймеген і краєм ока помітив цей витвір вуличного мистецтва. Коли я повернувся, щоб сфотографувати його за допомогою камери Canon EOS 5D Mark II, ішов дощ, що надавало розсипаному по землі листю дивовижного блиску. Ця миша — персонаж із німецького мультфільму. Її образ чудово вписується в міський пейзаж. Я дуже люблю фотографувати на вулицях міст різні речі, які інші люди просто не помічають. Імовірно, тисячі людей навіть не зауважили цей прекрасний витвір мистецтва, який завжди був у них перед очима в самому серці метушливого міста».

Найкращі друзі, Ангела Бауман (Angela Bauman)

Найкращі друзі, Ангела Бауман (Angela Bauman)

«Одного дня, повертаючись додому з міста, я помітила ці два електрощити. Задавалося, вони сміються наді мною, тож я не втрималася й зупинилася, щоб сфотографувати їх. Через кілька днів я повернулась, щоб зробити ще один знімок, однак їх уже прибрали. Гадаю, вони символізують мінливий характер міського мистецтва. Я рада, що мені пощастило сфотографувати їх, перш ніж вони зникли».

Пінгвін у стилі стімпанк, Беатріс Суттер (Beatrice Sutter)

Пінгвін у стилі стімпанк, Беатріс Суттер (Beatrice Sutter)

«Цю фотографію зроблено на вежі церкви Святого Михаїла в Гамбурзі, одному з моїх улюблених міст. Мені здалося, ніби я бачу смішне обличчя, що змусило мене посміхнутися. Насолоджуючись краєвидами Гамбурга, більшість людей просто не помічають його. Але мені хотілося побути з ним наодинці, посміхнутися й привітатися. Думаю, воно більше нагадує «пінгвіна в стилі стімпанк»! Спробуйте уважніше роздивлятися навколо, і ви будете вражені тим, скільки облич приховують у собі звичайні об’єкти більшості міст. Головне — намагатися дивитися на речі по-іншому».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

Кожен місяць ми проводимо новий конкурс на найкращу фотографію. Деталі конкурсу, що триває цього місяця, можна дізнатися тут. Яка б камера у вас не була, беріть її із собою та розкривайте творчий потенціал. А потім завантажте знімки, щоб їх могли переглянути інші. Якщо вам бракує натхнення, перегляньте знімки в Галереї.

Перейти в Галерею