beste regards michiel aalbers

Ваші фотографії, наші вподобання: новий погляд на місто

Нещодавній показ робіт фотографа та художника Тімма Шнайдера (Timm Schneider) надихнув нас провести конкурс на кращий знімок дивовижних аспектів міського життя. Ми запропонували зробити знімки міста з незвичайних ракурсів і поділитися ними в нашій Галереї. Ми вибрали три найцікавіші фотографії та попросили авторів розповісти історію їх створення.

Найкращий погляд, Мішель Олберс (Michiel Aalbers)

«Я проїжджав великим нідерландським містом Неймеген і краєм ока помітив цей витвір вуличного мистецтва. Коли я повернувся, щоб сфотографувати його за допомогою камери Canon EOS 5D Mark II, ішов дощ, що надавало розсипаному по землі листю дивовижного блиску. Ця миша — персонаж із німецького мультфільму. Її образ чудово вписується в міський пейзаж. Я дуже люблю фотографувати на вулицях міст різні речі, які інші люди просто не помічають. Імовірно, тисячі людей навіть не зауважили цей прекрасний витвір мистецтва, який завжди був у них перед очима в самому серці метушливого міста».

Найкращі друзі, Ангела Бауман (Angela Bauman)

«Одного дня, повертаючись додому з міста, я помітила ці два електрощити. Задавалося, вони сміються наді мною, тож я не втрималася й зупинилася, щоб сфотографувати їх. Через кілька днів я повернулась, щоб зробити ще один знімок, однак їх уже прибрали. Гадаю, вони символізують мінливий характер міського мистецтва. Я рада, що мені пощастило сфотографувати їх, перш ніж вони зникли».

Пінгвін у стилі стімпанк, Беатріс Суттер (Beatrice Sutter)

«Цю фотографію зроблено на вежі церкви Святого Михаїла в Гамбурзі, одному з моїх улюблених міст. Мені здалося, ніби я бачу смішне обличчя, що змусило мене посміхнутися. Насолоджуючись краєвидами Гамбурга, більшість людей просто не помічають його. Але мені хотілося побути з ним наодинці, посміхнутися й привітатися. Думаю, воно більше нагадує «пінгвіна в стилі стімпанк»! Спробуйте уважніше роздивлятися навколо, і ви будете вражені тим, скільки облич приховують у собі звичайні об’єкти більшості міст. Головне — намагатися дивитися на речі по-іншому».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

Кожен місяць ми проводимо новий конкурс на найкращу фотографію. Деталі конкурсу, що триває цього місяця, можна дізнатися тут. Яка б камера у вас не була, беріть її із собою та розкривайте творчий потенціал. А потім завантажте знімки, щоб їх могли переглянути інші. Якщо вам бракує натхнення, перегляньте знімки в Галереї.

Перейти в Галерею