reward depth of field

Ваші фотографії, наші вподобання: глибина різкості

Перебуваючи під враженням від пригод Франко Моро з фільму про скіджорінг, ми запропонували вам поділитися своїми знімками з чітким фокусом і різною глибиною різкості. Ми вибрали три фотографії, які сподобалися нам найбільше, і попросили авторів розповісти історію їх створення.

Reflejos («Відображення»), Беатріс Марсо (Beatriz Marzo)

Reflejos («Відображення»), Беатріс Марсо (Beatriz Marzo)

«Цей знімок дуже важливий для мене. То був важкий період мого життя, але одного дня я вирішила, що годі сидіти в депресії, час рухатися далі. Тому я взяла свою камеру з новим 50-міліметровим об’єктивом, щоб знімати життя, якого в мене не було. Я довго гуляла вулицею Гран-Віа в іспанському Мадриді, намагаючись зробити найкращий знімок. Я зрозуміла, що моє відображення може показати мій емоційний стан. Навіть якщо я стою, навколо мене вирує життя».

Kerstmarkt Keulen («Різдвяний ринок у Кельні»), Тун Сраетманс (Toon Straetmans)

Kerstmarkt Keulen («Різдвяний ринок у Кельні»), Тун Сраетманс (Toon Straetmans)

«Це фотографія моєї подруги. Вона дуже любить позувати без макіяжу. На мою думку, саме це надає фотографії такого природного вигляду. Знімок зроблено в німецькому місті Кельн, мешканці якого знають, як створити дивовижну різдвяну атмосферу. Я намагався відтворити відчуття затишку за допомогою боке. Пам’ятаю: був дуже холодний похмурий день, тож навіть у полудень було не надто світло».

Csond («Тиша»), Агнес Мезосі (Agnes Mezosi)

Csond, Агнес Мезосі (Agnes Mezosi)

«Цю фотографію створено в угорському місті Кішкунфеледьгаза в перший день Нового року. Був ранок, світило сонце, усе навколо скував мороз. Скрізь панувала тиша та спокій. Я використовувала малу глибину різкості (f/2) і хотіла створити ефект «боке» (відтворити ніжні й естетичні риси розмитих ділянок фотографії, що опинилися поза фокусом). Цю гойдалку я бачу щодня. Вона навіває спогади з мого дитинства. Я хотіла створити чудову композицію, показавши, як виблискує сонце на ланцюгу».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

Під час створення всіх трьох знімків фотографи змінювали глибину різкості, щоб створити цікаві композиції з унікального для них ракурсу. Нам цікаво дізнатися, яким ви бачите світ. Запрошуємо вас узяти участь у щомісячному конкурсі фотографії! Тему цього місяця можна знайти в нашій Галереї. Візьміть камеру, якою б вона не була, знайдіть цікавий сюжет і поділіться своїм баченням світу з усіма!