reward depth of field

Ваші фотографії, наші вподобання: глибина різкості

Перебуваючи під враженням від пригод Франко Моро з фільму про скіджорінг, ми запропонували вам поділитися своїми знімками з чітким фокусом і різною глибиною різкості. Ми вибрали три фотографії, які сподобалися нам найбільше, і попросили авторів розповісти історію їх створення.

Reflejos («Відображення»), Беатріс Марсо (Beatriz Marzo)

«Цей знімок дуже важливий для мене. То був важкий період мого життя, але одного дня я вирішила, що годі сидіти в депресії, час рухатися далі. Тому я взяла свою камеру з новим 50-міліметровим об’єктивом, щоб знімати життя, якого в мене не було. Я довго гуляла вулицею Гран-Віа в іспанському Мадриді, намагаючись зробити найкращий знімок. Я зрозуміла, що моє відображення може показати мій емоційний стан. Навіть якщо я стою, навколо мене вирує життя».

Kerstmarkt Keulen («Різдвяний ринок у Кельні»), Тун Сраетманс (Toon Straetmans)

«Це фотографія моєї подруги. Вона дуже любить позувати без макіяжу. На мою думку, саме це надає фотографії такого природного вигляду. Знімок зроблено в німецькому місті Кельн, мешканці якого знають, як створити дивовижну різдвяну атмосферу. Я намагався відтворити відчуття затишку за допомогою боке. Пам’ятаю: був дуже холодний похмурий день, тож навіть у полудень було не надто світло».

Csond, Агнес Мезосі (Agnes Mezosi)

«Цю фотографію створено в угорському місті Кішкунфеледьгаза в перший день Нового року. Був ранок, світило сонце, усе навколо скував мороз. Скрізь панувала тиша та спокій. Я використовувала малу глибину різкості (f/2) і хотіла створити ефект «боке» (відтворити ніжні й естетичні риси розмитих ділянок фотографії, що опинилися поза фокусом). Цю гойдалку я бачу щодня. Вона навіває спогади з мого дитинства. Я хотіла створити чудову композицію, показавши, як виблискує сонце на ланцюгу».

Візьміть участь у конкурсі цього місяця

Під час створення всіх трьох знімків фотографи змінювали глибину різкості, щоб створити цікаві композиції з унікального для них ракурсу. Нам цікаво дізнатися, яким ви бачите світ. Запрошуємо вас узяти участь у щомісячному конкурсі фотографії! Тему цього місяця можна знайти в нашій Галереї. Візьміть камеру, якою б вона не була, знайдіть цікавий сюжет і поділіться своїм баченням світу з усіма!