hero

Історії створення знімків визначних моментів 2015 р.

Кожна з наших найсвіжіших добірок фотографій від прихильників Canon відтворює унікальне сприйняття подій 2015 р. Щоб подякувати вам за чудові знімки, надіслані до нашої Галереї, ми вирішили вибрати кілька найулюбленіших і розказати історії їх створення.

Дані дель Ріо Ґарсія (Dani del Rio Garcia), фотограф із Коста-Рики, закарбував момент, сповнений руху й наснаги. Знімок Еріка Самперса (Erik Sampers) пробуджує відчуття неймовірної атмосфери й командної роботи.

After surf (Після припливної хвилі), фото Дані дель Ріо Ґарсія

«Я зробив це фото на пляжі Ланґоста в Коста-Риці, коли працював фотографом у готелі "Барсело".

Ланґоста — відоме місце для серфінгу. Чоловік на фото — досвідчений місцевий серфер із потужною енергетикою. Зазвичай ми зустрічалися на пляжі, і він давав мені гарні поради. Після катання на хвилях серфери користувалися душем готелю. І коли він приймав душ, то тряс волоссям, наче собака. Сонце на тлі створювало ідеальне освітлення. Я люблю портретну зйомку. Мені подобається, коли фотографія змушує задуматися, яке життя прожила людина, зображена на ній.

Знімок я зробив за допомогою камери Canon EOS 7D із 50-міліметровим об’єктивом EF f/1.8 II з витримкою 1/6400 с, експозицією f/2.0 і показником ISO 500».

Blind runner and his guide (Сліпий бігун і його поводир), фото Еріка Самперса

«Я зробив це фото під час Піщаного марафону в Марокко. Це унікальні перегони, у яких беруть участь понад 1400 бігунів із 64 країн. Загалом їм потрібно пробігти 269 км із харчами та спальним набором за спиною.

Цей знімок зроблено вранці найдовшого етапу марафону. Здійнявся сильний вітер, було багато пилу й піску в повітрі. Потім погода зіпсувалася остаточно. У пустелі зчинилася буря. Небо почорніло, і навіть на кілька хвилин пустилася гроза з градом.

Очікуючи на наближення бігунів, я побачив неймовірну сцену: сліпого бігуна, Дідьє Бенґуіґуі, голову й обличчя якого захищав від негоди його поводир Ґіле Клейном.

Це була прекрасна мить — усі фотографи зупинилися, щоб зробити фото. Однак мені подобається працювати в складних умовах, і моя камера дає змогу робити це.

Знімок я зробив за допомогою камери Canon 5D Mark III з телеоб’єктивом зі змінною фокусною відстанню EF100-400MM f4.5-5.6L з витримкою 320 с, експозицією f/6.3 та показником ISO 800».