burano-italia-estelle-moreau.jpg

Знайомтеся: серфінгісти Тао, Алекс і Каріна

Щойно ви оговтаєтеся, дізнавшись про хвилю на річці в центрі Мюнхену, ви відчуєте захоплення тими людьми, які щодня приходять сюди, щоб осідлати її. Спостерігаючи за змаганнями новаків із професіоналами, ви неодмінно помітите особистості, які приховуються за ними. Ми зустрілися з трьома загальновідомими природженими серфінгістами на річці Айсбах, щоб розповісти історію серії Come and See про міських серфінгістів.

33-річний Тао — промисловий дизайнер, переможець двох чемпіонатів Європи та найшвидший серфінгіст на Айсбаху. Тао виконує трюки, здається, без жодних зусиль. Він, ніби невагомий, грає з хвилями на своїй дошці та легко підкорює їх. Він пояснює: «Коли я на хвилі, я намагаюся ні про що не думати. Усе відбувається миттєво, і немає часу на роздуми, коли ти на дошці».

Тао вважає серфінг радше філософією, ніж видом спорту, і описує його як послідовність неповторних моментів: «Гадаю, ідеальна мить залежить від моменту. Ви приходите й бачите тут тільки двох чи трьох людей, падає сніг, темно або сонячно, але все залежить від настрою. Кожна хвиля неповторна в певний момент часу. Неможливо знову пережити одну й ту саму мить».

Алекс і Каріна познайомилися саме на річці Айсбах. Каріна пояснює: «Коли Алекс зі мною на хвилі, ми ніби долаємо разом одну перешкоду, адже розділяємо труднощі та насолоду від нашої улюбленої справи».

Алекс — місцевий фотограф і відеооператор. Йому 37, і він катається тут на дошці вже біля десяти років. Але його захоплення серфінгом почалося ще в дитинстві — в Бразилії. Він каже: «Батько допоміг мені вперше стати на дошку, коли мені було п’ять. Це зачепило мене». Він продовжує: «Займатися серфінгом у місті — дивовижно. Це дарує незрівнянні почуття. Ніде у світі вам не знайти ріки з такою хвилею просто серед міста». Алекс дуже хоробрий, але він не хизується цим. «Щоб насолоджуватися цим видом спорту, потрібно досягти гармонії з природою. Серфінг — справа для одинаків, але їм також можна займатися разом із друзями. Вода — моя стихія, тому в ній я розкриваю свої найкращі якості».

25-річна Каріна — зовсім інша справа. Ця темпераментна дівчина, яка вивчає спортивні науки, цілковито безстрашна на воді. Вона каже: «Побачивши дошку на блошиному ринку, я згадала, що завжди хотіла зайнятися серфінгом. У мене не було грошей, щоб поїхати на пошуки хвиль, тож я взяла її за 50 євро та сказала собі, що випробую її на Айсбаху, хай там що. Я просто прийшла сюди й стала на дошку. І відтоді я тут». За п’ять років Каріна стала чемпіоном Європи.

Перегляньте інтерактивний контент, присвячений серфінгістам.

  • Canon
  • Get Inspired
  • Showcase
  • Зустрічайте міських серфінгістів із Мюнхена — Canon — Come and See