High speed header

Зйомка динамічних зимових сюжетів

Перегляньте відео, у якому Річард Уолч (Richard Walch), речник компанії Canon, пояснює, як робити чіткі знімки динамічних зимових сюжетів на тлі снігу, і наводить кілька корисних порад зі зйомки об’єктів, що рухаються з великою швидкістю. Дізнайтеся, чому коротка витримка дає змогу закарбувати на знімку найдрібніші деталі, як телеоб’єктив допомагає виокремити об’єкт на тлі та чому панорамування знімків забезпечує отримання приголомшливих результатів.

Якщо наше відео про динамічні сюжети надихнуло вас на творчість, пропонуємо вийти на вулицю й відтворити на своїх знімках усю могутність зими.

Хоча для багатьох із нас зима — це період бездіяльності, життя взимку продовжує вирувати. Міські ярмарки та святкові ринки дають чудову нагоду відтворити на знімках стрімкий рух ярмаркових атракціонів. Спробуйте зняти кружляння вогнів або обличчя людей на каруселі.

Якщо у вас є собака, візьміть на прогулянку м’яч і закарбуйте на знімках нестримну енергію руху на тлі зимового пейзажу. Спробуйте також сфотографувати диких тварин. Наприклад, птахи в польоті допоможуть зробити безліч вдалих знімків.

Зимові види спорту відкривають ще більше можливостей для зйомки динамічних сюжетів. Спробуйте сфотографувати ковзанярів, які розтинають лід, сміливих плавців, які занурюються в скуті кригою озера, або бігунів, коли їхні ноги відштовхуються від закляклої від морозу землі.

Якщо вам вдалося зробити чудовий знімок динамічного сюжету на тлі зимового пейзажу, поділіться ним з усім світом у нашій .