depth of field header

Зйомка з малою глибиною різкості

Узимку можна зробити багато дивовижних відкриттів. Перегляньте відео, у якому Рихард Вальх (Richard Walch), речник компанії Canon, пояснює, як робити знімки з малою глибиною різкості, щоб створювати справді виразні зображення об’єкта.

Як пояснює Рихард Вальх у нашому відео, зима — це чудова нагода зняти виразні деталі й поекспериментувати з глибиною різкості на фотографіях. Пропонуємо вам ще кілька цікавих ідей, якими варто скористатися.

Регулюючи настройки діафрагми на камері, ви можете контролювати глибину різкості, що дає змогу відтворювати на знімках найдрібніші деталі — заморожені ягоди на розмитому фоні вкритих кригою дерев, пар від подиху друга на холоді або крижані візерунки на вікнах. Це чудовий спосіб розповісти цікаву зимовому історію.

Якщо ви опинитеся далеко від міста, зверніть увагу на природу. Спробуйте відшукати ледь помітні ознаки життя в суворих умовах на відкритому повітрі — замерзле павутиння, довгі бурульки або свіжі сліди на снігу.

Експериментуючи з глибиною різкості, ви можете створювати яскравіші фотографії. Ми б хотіли побачити результати. Зробіть кілька макрознімків у зимовому антуражі й поділіться ними з іншими або створіть фотографію з великою глибиною різкості, щоб відтворити приголомшливу картину землі або міських пейзажів узимку. Потім поділіться своїми зображеннями в нашій на радість усім.