low light

Як робити знімки в умовах низького рівня освітлення взимку

Посол Canon, Ріхард Вальх, описує процес зйомки магії зимових краєвидів або серпанкових сутінків. Навчіться, як отримувати приголомшливі та яскраві знімки в умовах низького рівня освітлення або в сутінках завдяки більшій діафрагмі й вищим налаштуванням показника ISO.

Із нашого відео зрозуміло, що короткі темні дні взимку не є перешкодою для отримання гарних знімків. Пустельний сільський краєвид або магічне сяйво зимових сутінків над містом можуть стати сценами яскравих та експресивних фото. Однак зйомка в умовах низького рівня освітлення потребує бажання експериментувати з камерою.

Потребуєте натхнення? А чому б вам не вийти зимовим вечором на двір, де вуличні ліхтарі відтіняють на тлі сутінків людей, які повертаються з роботи додому. Або відвідати місця, де можна якнайкраще скористатися умовами обмеженого освітлення, наприклад виступ хору при свічках чи файєр-шоу, що залишає яскраві сліди в нічному небі.

Спробуйте закарбувати зимові вогні міста. Або ж прогуляйтеся селом вночі й подивіться, як повний місяць підсвічує вкриті інеєм дерева або кригу дивовижного озера.

Поділіться знімками, зробленими в умовах низького рівня освітлення, у нашій галереї.