skijoring header

Скіджорінг — за лаштунками

Художнє зображення © Richard Walch. Посланець Canon

Дізнайтесь, які перешкоди долали головний оператор Маркус і наша команда під час зйомки історії про скіджорінг. Подивіться, як ми знімали надзвичайно динамічні події в екстремальних умовах засніженої Патагонії за допомогою безпілотника та масиву камер Canon.

Ми встановили Canon C300 Mark II на безпілотник, щоб зняти Франко та його коня Пауліто на останньому етапі їхньої легендарної подорожі в невідоме.

Наш головний оператор підготувався до зйомки перед самим початком снігопаду. Погодні умови були вкрай мінливі, і вже через п’ять хвилин після того, як було зроблено цей знімок, видимість знизилась до мізерних 1,5 метра.


Наша команда використовувала снігохід, щоб триматися якомога ближче до центру подій. Максимальна швидкість, яку може видавати двигун, — 64 км/год, але ми ледь встигали. Завдяки додатковому коню, чемпіону з поло на снігу, кінь Франко Моро, Пауліто, почувався комфортно в знайомих умовах перегонів. Обох коней підкували спеціально розробленими шиповими підковами, які допомагали їм бігти по снігу.