skijoring header

Скіджорінг — за лаштунками

Художнє зображення © Richard Walch. Посланець Canon

Дізнайтесь, які перешкоди долали головний оператор Маркус і наша команда під час зйомки історії про скіджорінг. Подивіться, як ми знімали надзвичайно динамічні події в екстремальних умовах засніженої Патагонії за допомогою безпілотника та масиву камер Canon.

Скіджорінг — Come-and-see

Ми встановили Canon C300 Mark II на безпілотник, щоб зняти Франко та його коня Пауліто на останньому етапі їхньої легендарної подорожі в невідоме.

Скіджорінг — Come-and-see

Наш головний оператор підготувався до зйомки перед самим початком снігопаду. Погодні умови були вкрай мінливі, і вже через п’ять хвилин після того, як було зроблено цей знімок, видимість знизилась до мізерних 1,5 метра.

Скіджорінг — Come-and-see

Наша команда використовувала снігохід, щоб триматися якомога ближче до центру подій. Максимальна швидкість, яку може видавати двигун, — 64 км/год, але ми ледь встигали. Завдяки додатковому коню, чемпіону з поло на снігу, кінь Франко Моро, Пауліто, почувався комфортно в знайомих умовах перегонів. Обох коней підкували спеціально розробленими шиповими підковами, які допомагали їм бігти по снігу.