O1 header

Прийшли, побачили, змокли

П’ять речей, які утворюють легенду

Бурхливі річки, міські серфінгісти, безстрашні фотографи, неймовірні технології та райські умови для комплекту камери — давайте зазирнемо за лаштунки нашої останньої історії на порталі Come and See.

1. Айсбах.

Двадцять тон крижаної води щосекунди набігають на занурені під воду бетонні блоки, постійно утворюючи шалену хвилю. Щодня сюди з усього міста приходять понад сотня серфінгістів, щоб забути про повсякденні справи й здійснити дивовижну подорож на хвилях.

2. Штативи, штативи й знову штативи.

З ними все стає ще кращим. Протягом трьох днів наша команда використовувала неймовірне поєднання новаторських методів фото- й відеозйомки, застосовуючи особливі штативи, розроблені спеціально для цього неймовірного заходу. Ми скористалися ними, щоб ви могли побачити береги річки Айсбах у Мюнхені на своїх мобільних телефонах. На кронштейні з кутом огляду 180º встановлено нову Cinema EOS C300 Mark II із ширококутним об’єктивом, а за допомогою інших кронштейнів ми надали вам можливість швидко робити власні знімки та наблизитися безпосередньо до центру подій, точно керуючи справжніми камерами Canon.3. Серфінгісти. Місцеві серфінгісти підкорюють річку.

У фільмі знялися троє найвідоміших на Айсбаху серфінгістів: Тао, Каріна та Алекс. Вони просто неймовірні! Вони ніколи не кажуть: «Це надто складно». Ми були зачаровані їхньою майстерністю та витривалістю на хвилях.

4. Само.

Наш професійний фотограф використовував для зйомки нову камеру Canon EOS-1D X Mark II, яка дала йому змогу закарбувати динамічні події, коли сутінки поступово змінилися темрявою ночі. Само також абсолютно безстрашний. Після зйомки він узяв дошку Тао й підкорював хвилі у своїх гумових чоботях.5. Нічний час.

Уночі все стає дивовижним. Звісно, ми могли знімати вдень, але ж так не цікаво! Ми використовували світло ліхтарів навколо, щоб відтворити атмосферу міста й запускали величезні надувні ліхтарі, щоб створити ефект місячного сяйва й виокремити фігуру кожного серфінгіста на бурхливих хвилях.

Перегляньте інтерактивний контент, присвячений серфінгістам.