Ви, мабуть, схильні вважати, що олені полохливі та невловимі. Але це не про цих оленів.

Протягом року ніч у ніч місцеві жителі насолоджуються чудовим спектаклем за участі диких тварин, який не можна порівняти з жодною телепередачею.

У лісах поблизу Еппінга в графстві Ессекс (Великобританія) бігають олені. Упродовж останніх кількох років вони, як травоїдні тварини, усвідомили для себе, що пишна зелена трава на вуличних узбіччях — а іноді й на галявині — набагато смачніша за старі добрі гілки й листя.

І хоча вони не лякаються камер (іноді навіть тримаються самовпевнено), це все ж таки боязкі тварини. На радість фотографів вони часто професійно позують, завмираючи на декілька секунд, аби прислухатися й оцінити можливу небезпеку.

Вага найбільшого самця може сягати 150 кг. Вага самиць наполовину менше. Тривалість їхнього життя — у межах дванадцяти-шістнадцяти років.

Після кількох теплих зим та за відсутності природних хижаків популяція всіх шести видів оленів у Великій Британії нестримно зростає, й вони розповсюджуються дедалі більше.

Цей олень у місті – одне з тих неймовірних, зворушливих та магічних див, які світ дарує тим, хто прагне пізнавати інші грані життя, не триматися загального курсу, звертати вліво там, де всі звертають направо. Компанія Canon запрошує вас відкрити світ і зафіксувати моменти життя на фото й відео. Come and see.

Методи

Зйомка в умовах слабкого освітлення