hero

Можливості підключення Canon

Підключивши камери, принтери, програми та медіастанцію Connect Station CS100, ви можете легко знімати, друкувати та зберігати дорогоцінні фотографії та відео й ділитися ними.

Більше можливостей завдяки технологіям Wi-Fi і NFC

Пристрої Canon із технологією Wi-Fi дають можливість передавати фотографії, ділитися ними, друкувати їх, зберігати й навіть фотографувати дистанційно. Наприклад, ви можете легко перенести фотографії з камери Canon із модулем Wi-Fi на смартфон, щоб відредагувати їх або поділитися ними. NFC* спрощує життя, даючи можливість установити підключення до мережі Wi-Fi просто торкнувшись одним пристроєм із модулем NFC іншого пристрою з цією технологією. Так, наприклад, одним дотиком можна передати зображення з камери з підтримкою NFC на медіастанцію Connect Station CS100.

wi-fi-nfc
connected-services

Постійне підключення

Бажаєте зберігати або редагувати фотографії, друкувати їх через бездротову мережу з мобільного пристрою або ділитися важливими минулими подіями в житті своєї родини? Широкий спектр наших підключених програм і служб допоможе вам розкрити весь потенціал своїх знімків.Підключені камери та інші пристрої

Наші найновіші камери, принтери та відеокамери мають чудові можливості для підключення, тож ви маєте більше можливостей для роботи зі своїми фотографіями та відео. Деякі з наших найновіших моделей оснащено модулем NFC, який спрощує підключення пристроїв і передавання зображень через Wi-Fi на сумісний смартфон або медіастанцію Connect Station CS100.

connected-products

Відмова від зобов’язань. Можливості з підключення доступні лише для деяких моделей камер. Щоб використовувати деякі можливості з підключення, потрібно скористатися програмою, яку можна завантажити безкоштовно.
* Не всі пристрої підтримують технологію NFC.
** Pictbridge через бездротову локальну мережу.