hero

Можливості підключення Canon

Підключивши камери, принтери, програми та медіастанцію Connect Station CS100, ви можете легко знімати, друкувати та зберігати дорогоцінні фотографії та відео й ділитися ними.

Більше можливостей завдяки технологіям Wi-Fi і NFC

Пристрої Canon із технологією Wi-Fi дають можливість передавати фотографії, ділитися ними, друкувати їх, зберігати й навіть фотографувати дистанційно. Наприклад, ви можете легко перенести фотографії з камери Canon із модулем Wi-Fi на смартфон, щоб відредагувати їх або поділитися ними. NFC* спрощує життя, даючи можливість установити підключення до мережі Wi-Fi просто торкнувшись одним пристроєм із модулем NFC іншого пристрою з цією технологією. Так, наприклад, одним дотиком можна передати зображення з камери з підтримкою NFC на медіастанцію Connect Station CS100.

wi-fi-nfc
connected-services

Постійне підключення

Бажаєте зберігати або редагувати фотографії, друкувати їх через бездротову мережу з мобільного пристрою або ділитися важливими минулими подіями в житті своєї родини? Широкий спектр наших підключених програм і служб допоможе вам розкрити весь потенціал своїх знімків.

lifecake

Lifecake

Спостерігайте за досягненнями своєї дитини та діліться ними на власній хронології сімейних фотографій і відео.

irista

Irista

Зберігайте, редагуйте й упорядковуйте свої фотографії та діліться ними з усім світом.

pixma-cloud-link

PIXMA Cloud Link

За допомогою вдосконалених принтерів PIXMA Cloud Link ви можете легко друкувати знімки безпосередньо з онлайнових служб для зберігання фотографій, як-от Facebook, Instagram і Google Диск або сканувати зображення та зберегти їх у хмарі.Підключені камери та інші пристрої

Наші найновіші камери, принтери та відеокамери мають чудові можливості для підключення, тож ви маєте більше можливостей для роботи зі своїми фотографіями та відео. Деякі з наших найновіших моделей оснащено модулем NFC, який спрощує підключення пристроїв і передавання зображень через Wi-Fi на сумісний смартфон або медіастанцію Connect Station CS100.

connected-products

apps

Програми

Використовуйте камеру, об’єктив і пристрої обробки зображень із максимальною ефективністю

placeholder

Connect Station CS100

Докладніше

Відмова від зобов’язань. Можливості з підключення доступні лише для деяких моделей камер. Щоб використовувати деякі можливості з підключення, потрібно скористатися програмою, яку можна завантажити безкоштовно.
* Не всі пристрої підтримують технологію NFC.
** Pictbridge через бездротову локальну мережу.