Руфери, двоє друзів із Росії Вадим та Віталій, присвятили своє життя дослідженню найчарівніших міст світу. Для них не цікаво фотографувати знайомі кожному туристичні пам’ятки. Навпаки, вони намагаються зробити унікальні й видовищні знімки з таких ракурсів, які можна побачити й відзняти лише з дахів найвищих будівель.

Двоє друзів, незважаючи на страх, у погоні за адреналіном та надзвичайними кадрами опинилися в центрі уваги всього світу, коли дісталися верхівок найбільш упізнаних споруд. Ці сучасні дослідники віддані своїй ідеї: вони невпинно шукають і роблять вражаючі знімки із захопливих ракурсів.

Як і всі шукачі пригод, разом із Canon вони йдуть до своєї мети і відкривають для нас надзвичайні кадри з несподіваними перспективами.

Ми допоможемо й вам робити видатні фото і відео. Читайте наші технічні поради, що надихатимуть вас на чудові знімки і навчать бачити світ під іншим кутом. Виходьте за звичні рамки і відкривайте приховані міські дива навколо себе. Ми допоможемо вам робити знімки з унікальних ракурсів і ділитися історіями, що об’єднують людей із всіх куточків світу. Come and see.

Методи

Плавна зйомка і обмін фотографіями