Для цього сходження ми запросили кваліфікованих фахівців та використали страхувальне обладнання, а також отримали дозвіл власників будинку. Будь ласка, не намагайтеся повторити чи відтворити подібне сходження.

Руфери, двоє друзів із Росії Вадим та Віталій, присвятили своє життя дослідженню найчарівніших міст світу. Для них не цікаво фотографувати знайомі кожному туристичні пам’ятки. Навпаки, вони намагаються зробити унікальні й видовищні знімки з таких ракурсів, які можна побачити й відзняти лише з дахів найвищих будівель.

Двоє друзів, незважаючи на страх, у погоні за адреналіном та надзвичайними кадрами опинилися в центрі уваги всього світу, коли дісталися верхівок найбільш упізнаних споруд. Ці сучасні дослідники віддані своїй ідеї: вони невпинно шукають і роблять вражаючі знімки із захопливих ракурсів.

Як і всі шукачі пригод, разом із Canon вони йдуть до своєї мети і відкривають для нас надзвичайні кадри з несподіваними перспективами.

Ми допоможемо й вам робити видатні фото і відео. Читайте наші технічні поради, що надихатимуть вас на чудові знімки і навчать бачити світ під іншим кутом. Виходьте за звичні рамки і відкривайте приховані міські дива навколо себе. Ми допоможемо вам робити знімки з унікальних ракурсів і ділитися історіями, що об’єднують людей із всіх куточків світу. Come and see.

Методи

Плавна зйомка і обмін фотографіями