Canon PRISMAprepare

PRISMAprepare

З багатофункціональним програмним забезпеченням PRISMAprepare спеціалісти з друку мають змогу готувати ідеальні документи значно продуктивніше й економніше.

Переваги

  • Повна підготовка документа
  • Інтуїтивно зрозумілий і зручний у використанні
  • Сумісність з усіма аркушними принтерами
  • Відкритий інтерфейс збільшує гнучкість
  • Функції, які суттєво збільшують продуктивність
  • Призначений для підвищення рентабельності

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon PRISMAprepare

Багатофункціональне рішення для підготовки


PRISMAprepare задовольняє потреби додрукарської підготовки принтерів одним рішенням зі зручним дисплеєм. Окрім очищення сторінок і покращення документів, перевірки й коригування кольорів, а також підготовки документів до включення скріплень, ліній згину або отворів перфорації, це багатофункціональне рішення навіть дає змогу оператору готувати документи до створення брошур або ідеальної оправи. Задовольняючи всі ці потреби, це програмне рішення полегшує автоматизацію всіх повторюваних завдань від підготовки документа аж до його виробництва, тим самим вивільняючи час оператора для іншої роботи.

Винятково просте користування


Відзначений нагородами інтерфейс користувача «Стиль океану» полегшує підготовку незмінно вражаючих документів. Інтуїтивно зрозумілий екран для попереднього перегляду завдань WYSIWYG допомагає контролювати найскладніші завдання, справді зменшуючи необхідність постійно виконувати підтвердження та знижуючи ризик появи помилок.

Гнучкі й відкриті стандарти


PRISMAprepare використовує відкритий стандарт PDF. Завдяки цьому можна спрощувати робочий цикл, підтримуючи архітектуру відкритих систем. Програма PRISMAprepare 6.1 базується на бібліотеці Adobe PDF, саме тому вона значно швидше встановлюється і дає змогу виконувати більші й набагато складніші завдання.

Зручний і відкритий інтерфейс


PRISMAprepare може узгоджуватися з 10 окремими програмами Windows із підтримкою PDF. Такі популярні програми, як Adobe Photoshop®, легко підключаються, даючи змогу виконувати розширене редагування та підготовку в інших програмах, а потім імпортувати оновлений документ назад у PRISMAprepare і продовжувати з того місця, де ви закінчили роботу.

Висока функціональність


PRISMAprepare допомагає оптимізувати продуктивність, покращивши автоматизацію, надсилання, додавання позначки обрізування та пропонуючи прямий друк програмних документів. Попередньо записані шаблони дають змогу операторам перетягувати вміст у «гарячу» папку, щоб створювати документ, готовий до друку. Нові можливості, зокрема вдосконалене й легке створення корінців і картонних папок, та покращена функція VDP для персоналізації друку підвищують універсальність і продуктивність цього програмного забезпечення. Зараз воно також передбачає додаткову інтеграцію функцій оздоблення у виробничий процес в автономному й напівавтономному режимах (від Ultimate Bindery).

Максимальна окупність


PRISMAprepare збільшує розмір прибутку, допомагаючи швидше виконувати завдання. Повне усунення контрольних роздруківок може зекономити цінний час, порівняно з багатьма існуючими рішеннями для оптимізації роботи, тому ви можете планувати більше завдань і покращувати результативність своєї роботи. Автоматичне гнучке визначення кольору уможливлює найпродуктивніше розділення та злиття кольорових і чорно-білих сторінок, забезпечуючи високоякісний результат за нижчу ціну.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon PRISMAprepare, функції та можливості цієї БФП.

Подальші дії

Зробити запит