Для офісу

Pre Press


Océ PRISMAprepare

Océ PRISMAprepare

З багатофункціональним програмним забезпеченням Océ PRISMAprepare спеціалісти з друку мають змогу готувати ідеальні документи значно продуктивніше й економніше.


Océ DocSetter

Océ DocSetter

Océ DocSetter використовується для прискорення сканування, підготовки завдань і конвертації даних у процесі додрукарської підготовки в середовищі комерційного й корпоративного друку. Воно гарантує високу якість і швидкість друку й архівування. Ця програма керування документообігом надзвичайно ефективна завдяки передовому інтерфейсу користувача, універсальним функціям і високому рівню автоматизації.


Océ PRISMAproduction

Océ PRISMAproduction

Сервер Océ PRISMAproduction — це високоефективна система керування технологічними процесами та процесами виведення в середовищах транзакційного друку, службах поштових розсилок і поліграфічних системах. Цей сервер є централізованою платформою для середніх і великих обсягів друку на широкій лінійці принтерів Océ, а також інших виробників. Ця професійна система створення черг пропонує також численні можливості для перетворення даних і додрукарської підготовки.


Océ PRISMAproduction Host

Océ PRISMAproduction Host

Додаткові потужності для виробництва за допомогою одного або кількох серверних модулів Océ PRISMAproduction.


Océ TrueProof

Océ TrueProof

Océ TrueProof — це система відображення на екрані додрукових пробних зразків з інтерфейсом WYSIWYG, яка працює як віртуальний принтер, поліпшуючи та спрощуючи процес підготовки друку. Можна попередньо переглядати зображення сторінки та перевіряти точність реєстрації — за потреби з найдрібнішими подробицями — до запуску завдань цифрового друку. Крім того, щоб максимального узгодити кольори, засіб TrueProof можна доповнити додатковими модулями, що дають змогу створювати цифрові та друковані кольорові пробні відбитки. Таким чином, клієнти отримують повноцінне прободрукарське рішення для цифрового повноколірного промислового друку.


Océ PRISMAspool

Océ PRISMAspool

Océ PRISMAspool пропонує професійне керування друком у середовищі MS Windows, як в умовах одного підприємства, так і на кількох відокремлених дільницях. Простий графічний інтерфейс користувача й розширені функції обліку, виправлення помилок або переміщення завдань забезпечують легке керування операціями друку.

spacer
					image

Моделі

Océ PRISMAprepare 6.1
Océ DocSetter
Océ PRISMAproduction server
Océ PRISMAproduction Host
Océ TrueProof
Océ PRISMAspool