Переваги партнерства з Canon

Партнерський канал Canon допомагає налагодити співпрацю з нашими партнерами, об’єднуючи навички й інновації для впотужнення бренду та поліпшення продуктів, рішень і послуг компанії Canon для нашого спільного успіху.

Ми в Canon знаємо, що потрібно нашим партнерам:

 • чіткі шляхи для отримання прибутку, щоб мати змогу конкурувати з іншими продуктами й послугами;
 • інноваційна продукція, що буде конкурентоспроможною на ринку;
 • надійна доставка й підтримка продуктів Canon;
 • партнер, якому довіряють на ринку.

Простота ведення бізнесу

Ми прагнемо спростити співпрацю з Canon для наших партнерів, тому докладаємо всіх зусиль, щоб підтримувати вас на кожному етапі — від планування до післяпродажної підтримки. Наш підхід до бізнесу визначається філософією Кьосі, що означає «жити й працювати разом для загального блага». Ми дуже пишаємося нашими співробітниками, які постійно сповідують ці принципи. У своїх стосунках із партнерами ми намагаємося бути людяними й готовими прийти на допомогу. Ми розуміємо ваші проблеми та прагнемо досягти довгострокової взаємної фінансової вигоди та успіху для всіх нас.

Планування бізнесу

Canon пропонує дві різні партнерські програми, тож ви можете вибрати ідеальний варіант для своїх можливостей і досвіду. Спільними зусиллями ми узгодимо для вас оптимальний підхід відповідно до вашого річного бізнес-плану. Це сприятиме досягненню ваших бізнес-цілей і допоможе вам розвиватися разом із Canon. Ми визначимо напрямки розвитку, щоб допомогти вам збільшити додану вартість, а також отримати нові компетенції й переваги для бізнесу. Ваш бізнес-план включатиме в себе докладний аналіз ваших можливостей як партнера, що дасть нам змогу визначити узгоджений стратегічний напрямок розвитку у формі чітких цілей і бачення майбутнього. Щоб утілити це бачення в життя, ми разом складемо план дій, а потім переглядатимемо його кожні шість місяців. Так ми оцінюватимемо перебіг і забезпечуватимемо своєчасність виконання плану, коригуючи відповідним чином свої дії. Наша спеціальна служба по роботі з клієнтами та професійні консультанти відкриють перед вами широкі можливості для бізнесу й допоможуть отримати цінну аналітичну картину ринку.

Створення можливостей для бізнесу

Участь у партнерських програмах компанії Canon дає змогу отримати повний набір сертифікатів. Перший крок — продемонструвати, що ви маєте високий рівень навичок і знань, необхідних для надання якісних послуг своїм клієнтам. Сертифікація підтверджує вашу кваліфікацію в певній області компетенції та розширює портфель пропозицій для нових клієнтів. Сертифікація дає змогу продемонструвати свої навички, отримати додатковий прибуток і збільшити кількість задоволених користувачів. Ми прагнемо підвищити рівень компетенції з питань технологій Canon у групах передпродажної підготовки, продажу й післяпродажного обслуговування. Ми надали вам доступ до нашого навчального порталу Canon, на якому пропонуються очні й онлайнові навчальні курси, покликані поглибити знання й досвід ваших фахівців, що є передумовою для швидкого розвитку бізнесу.

Максимізація прибутку

Наші партнерські програми враховують відмінності між партнерами з точки зору мотивації для співпраці з Canon, пропонуючи різні рівні підтримки. Рівень підтримки, який ви отримуєте, залежить від таких аспектів:
 • лояльність і прихильність;
 • Сертифікати
 • можливості.
Бізнес-фактори — це найважливіші елементи наших партнерських програм. Canon надає пакет грошових пільг, щоб ви могли отримати відчутний дохід від своїх інвестицій. Бізнес-фактори узгоджуватимуться з вашим бізнес-планом, щоб сприяти розвитку наявних і створенню нових напрямків бізнесу. Ми активно підтримуємо розвиток бізнесу, продажі запасних барабанів і витратних матеріалів, спільний маркетинг, участь у тендерах, рекламу продукції, виставкову роботу та надання спеціальних пропозицій.

Створення попиту

Фірмова символіка, демонстраційні матеріали й заходи для партнерів Canon допоможуть вам вирізнитися серед інших учасників ринку та домогтися визнання цільовими потенційними клієнтами. Ми проводимо для вас заходи на міжнародних виставках, як-от EXPO, на які ви можете запрошувати своїх наявних і потенційних клієнтів. Ми випустили онлайновий інструмент для пошуку партнерів, щоб спрямовувати до вас потенційних покупців у вашому регіоні й надавати вам рекомендації з отримання достовірних і точних даних клієнтів. Крім того, ми допомагаємо створювати переконливі повідомлення для наявних і потенційних клієнтів, які сприятимуть формуванню попиту. Залежно від вашого рівня сертифікації й компетенції ми надаємо вам додаткові аналітичні дані для певних вертикалей (наприклад, виробництво, освіта або право) і рекламні матеріали, орієнтовані на різних відповідальних за прийняття рішень осіб, наприклад керівників фінансових, маркетингових і ІТ-відділів.

Продажі

Усі ми хочемо збільшити продажі, тому ми надаємо повний набір інструментів, які допоможуть вам продавати якомога більше товарів. Набір складається з таких інструментів:
 • інструменти порівняння з конкурентами та контраргументи;
 • звіти про перспективи;
 • підтримка заходів;
 • конфігуратори;
 • інструменти для вертикалей;
 • ресурси для кампаній;
 • вміст для інтелектуального лідерства.
Усі ці інструменти для продажів доступні на нашому партнерському порталі, який виконує функцію вашого особистого менеджера по роботі з клієнтами, надаючи вам, цілодобово та щодня, усю потрібну інформацію. Щоб збільшити обсяги продажів наших партнерів, ми протягом усього року регулярно проводимо рекламні акції та заходи зі стимулювання.

Задоволення потреб і перевершення очікувань клієнтів

Наша спеціальна служба підтримки допоможе вам створити виняткові умови післяпродажного обслуговування клієнтів і сприяти зростанню попиту в майбутньому. Ми пропонуємо:
 • інструменти віддаленого обслуговування;
 • служби технічного обслуговування;
 • програми підвищення кваліфікації сервісних інженерів;
 • навчання;
 • технічну підтримку на місцях;
 • перспективи на майбутнє.