Друк із мобільних пристроїв на платформі ОС Android


Крок 1. Увімкніть службу Mopria Print Service

У меню параметрів оберіть принтери та переконайтеся, що служба Mopria™ Print Service увімкнена.Крок 2. Оберіть ваш принтер

У програмі торкніться меню та виберіть елемент Print (Друк).


ПРИМІТКА. Деякі програми можуть не підтримувати функцію друку. Якщо елемент Print (Друк) не доступний для вибору, ви не можете друкувати з цієї програми за допомогою служби Mopria Print Service.

Крок 3. Відобразиться меню параметрів друку. Виберіть елемент «Усі принтери».

Пристрій виконає пошук усіх доступних принтерів. Після закінчення пошуку відобразиться список усіх доступних принтерів для вибору потрібного принтера.

  

Крок 4. У меню параметрів друку відобразиться вибраний принтер.

•    Якщо вам не потрібно змінювати опції друку, торкніться елемента Print (Друк), щоб надіслати завдання друку.
•   Якщо вам потрібно змінити опції друку, перейдіть до наступного розділу.

Служба Mopria Print Service дає змогу друкувати веб-сторінки, документи, листи електронної пошти, фотографії та вміст із програм, які підтримують друк із пристроїв на платформі ОС Android. Параметри друку можуть змінюватися залежно від програми та обраного принтера. Можуть відображуватися наведені нижче опції друку.

Кількість копій для друку >
Зміна розміру паперу >
Зміна орієнтації паперу >
Визначення діапазону сторінок >
Кольоровий або чорно-білий друк >

У меню параметрів друку торкніться елемента Number of copies (Кількість копій) і введіть із клавіатури потрібну кількість копій.

У меню параметрів друку торкніться елемента Paper size (Формат паперу), далі оберіть опцію Формат паперу з меню. Залежно від програми та принтера можуть бути доступні формати Letter, A4, 4 x 6 або 5 x 7.


У меню параметрів друку торкніться елемента Orientation (Орієнтація), потім виберіть бажану опцію.  Залежно від програми та принтера можуть пропонуватися такі опції: автоматично, книжкова, альбомна.Для друку декількох сторінок торкніться елемента Pages (Сторінки) у меню параметрів друку, далі оберіть діапазон сторінок, який ви хочете надрукувати.  ПРИМІТКА. Елемент Pages відображається лише для певних програм і типів файлів, зокрема файлів PDF.


У меню параметрів друку торкніться пункту Color (Колір), потім виберіть бажану опцію.  Залежно від програми та принтера можуть пропонуватися такі опції: чорно-білий або кольоровий.