Для офісу

Історії успіху у сфері безпеки

Наші клієнти розповідають про переваги співпраці з компанією Canon. Перегляньте відео, прочитайте історії наших клієнтів нижче та дізнайтесь, як рішення Canon допомогли вирішити реальні складні ситуації в бізнесі.


Зверніть увагу: продаж і підтримку мережевих камер Canon зараз здійснює компанія Axis Communications, що входить до складу групи компаній Canon ›

Подальші кроки

Медичний центр Antonius Hypercare

AH-Hero1

Установити мережеві камери спостереження Canon було чудовим рішенням — вони забезпечують високу якість зображення та дуже корисні в нашій повсякденній роботі. Результати з’явилися відразу ж.

Рене Грот (René Groot), генеральний директор

Британська бібліотека

British-image1

«Ми настільки вражені високою якістю мережевих камер Canon, що вирішили збільшити їх кількість до 400 на одному об’єкті».

Бхану Гоуд (Bhanu Goud), менеджер із систем безпеки

ФК Дордрехт

FC-hero1

Ми завжди хотіли знімати надзвичайно високоякісні зображення, особливо в погано освітлених зонах стадіону. Ми відчували, що досягти цього можна, лише замінивши аналогові камери цифровими.

Жак де Зею (Jacques de Zeeuw), працівник служби безпеки

Nama d.d. Любляна

nama-hero1

Ми надзвичайно задоволені нашою новою системою відеоспостереження. З моменту її впровадження кількість крадіжок у магазині значно знизилася. Тепер ми поставили перед собою нову мету — знизити цей показник ще більше. Ця зручна система дає нам змогу поліпшити взаємодію з клієнтами в процесі продажу.

Бранка Єрала (Branka Jerala), директор із маркетингу

The Student Hotel

student-hero1

Компанія Canon дуже нам допомогла — це стосується не лише високоякісних камер, а й відмінного передпродажного обслуговування. Нам удалося створити надзвичайно зручне рішення для своєї команди, яке ідеально відповідає нашим потребам.

Ян-Пітер Муіс (Jan-Pieter Muis), керуючий активами

Галузі

У розкривному списку виберіть тип галузі, щоб дізнатися більше про рішення компанії Canon у відповідній сфері