Для офісу

Приклади в галузі роздрібного продажу

Наші клієнти розповідають про переваги співпраці з компанією Canon. Перегляньте відео, прочитайте історії наших клієнтів нижче та дізнайтесь, як рішення Canon допомогли вирішити реальні складні ситуації в бізнесі.

Подальші кроки

EH Booth & Co Ltd

Результатом нашої політики співпраці з місцевими постачальниками в усіх можливих ситуаціях стало те, що рахунки-фактури, які постачальники надсилають в наші магазини, дуже відрізняються. Це можуть бути як написані від руки рахунки-фактури, так і друковані рахунки-фактури на кілька сторінки чи рахунки-фактури в електронній формі. Нова система обробки рахунків-фактур надає магазинам Booths більші функціональні можливості щодо обробки рахунків-фактур і краще розуміння обороту таких документів у всій компанії.

Стів Самнер, фінансовий контролер

GEV

Мені потрібно було щось надійне, легке в експлуатації — те, що можна було б адаптувати до наших потреб. Зараз існує багато гарних рішень, однак для невеликої фірми, як, наприклад, моя, у якій лише сім співробітників, деякі рішення для керування документацією ніколи не виправдають себе.

Фрідріх Шталлер (Friedrich Staller), виконавчий директор

Nama d.d. Любляна

nama-hero1

Ми надзвичайно задоволені нашою новою системою відеоспостереження. З моменту її впровадження кількість крадіжок у магазині значно знизилася. Тепер ми поставили перед собою нову мету — знизити цей показник ще більше. Ця зручна система дає нам змогу поліпшити взаємодію з клієнтами в процесі продажу.

Бранка Єрала (Branka Jerala), директор із маркетингу

Staples

Щоб визначити фактори, які сприяють підвищенню попиту серед клієнтів, нам необхідний був підхід із наданням консультаційних послуг. Наша компанія шукала стратегічне рішення, але воно не з’являлося, доки ми не почали користуватися послугами Canon для підприємств.

Річард Хоупперманс (Richard Houppermans), менеджер відділу підприємницьких послуг

Галузі

У розкривному списку виберіть тип галузі, щоб дізнатися більше про рішення компанії Canon у відповідній сфері