Для офісу

Приклади в галузі публічного сектору

Наші клієнти розповідають про переваги співпраці з компанією Canon. Перегляньте відео, прочитайте історії наших клієнтів нижче та дізнайтесь, як рішення Canon допомогли вирішити реальні складні ситуації в бізнесі.


Зверніть увагу: продаж і підтримку мережевих камер Canon зараз здійснює компанія Axis Communications, що входить до складу групи компаній Canon ›

Подальші кроки

Британська бібліотека

British-image1

«Ми настільки вражені високою якістю мережевих камер Canon, що вирішили збільшити їх кількість до 400 на одному об’єкті».

Бхану Гоуд (Bhanu Goud), менеджер із систем безпеки

Рада Східного Лотіана

Ми приблизно уявляли, що нам потрібно, але точно не знали, як цього досягти. Тому досвід Canon щодо впровадження ряду різноманітних рішень в організації інших клієнтів дійсно допоміг нам прийняти правильне рішення.

Джулі Кофі (Julie Caughey), фінансовий директор

Міська рада Лідса

DWF-logo.jpg

Ми поклали собі за мету впровадити інтелектуальне рішення, яке дало б змогу заощадити кошти міської ради та прискорити обслуговування громадян.

Кірсті Маккарті, менеджер керованих послуг друку

Округ Ньюем

Віддалена діагностика та обслуговування є спільними для ІТ-галузі, і ми вважали, що такий підхід може бути корисним для наших операцій друку. Крім того, ми знали, що таким чином ми зможемо краще зрозуміти тенденції друку, а це допомогло б нам розробити свою стратегію друку.

Гарі Сассекс (Gary Sussex), менеджер з ІКТ

PCS

DWF-logo.jpg

Ми постійно співпрацюємо з Canon, щоб просувати свої послуги.

Асад Батт (Asad Butt), менеджер із друку

Галузі

У розкривному списку виберіть тип галузі, щоб дізнатися більше про рішення компанії Canon у відповідній сфері