Для офісу

Історії успіху: професійна фотографія

Наші клієнти розповідають про переваги співпраці з компанією Canon. Перегляньте відео, прочитайте історії наших клієнтів нижче та дізнайтесь, як рішення Canon допомогли вирішити реальні складні ситуації в бізнесі.


Зверніть увагу: продаж і підтримку мережевих камер Canon зараз здійснює компанія Axis Communications, що входить до складу групи компаній Canon ›

Подальші кроки

Клайв Бут

Щось є у тому відчутті, коли ви тримаєте роздруківку в руці. Коли ви купуєте картину, її зазвичай виконано на полотні. Те ж саме й з фотографією. Коли ви купуєте її, ви хоче купити фотографію на папері. Ви не купуєте монітор, тому що надруковану на папері фотографію можна потримати в руці, і в цьому відчутті є щось особливе. Це — основна причина того, чому в мене є принтер.

Клайв Бут

Гері Найт

Я користуюся цим принтером вже шість років і в жодному разі не придбав би щось інше. Він дійсно виконує все, що мені необхідно, і робить це добре та з постійно високою якістю. Я в захваті від цього принтера. Насправді, це моє найулюбленіше обладнання.

Гері Найт

Фотостудія Kyas Photography

Принтер imagePROGRAF підтримує розвиток фотостудії. Ми отримуємо вигідніші й об’ємніші роботи та, найважливіше, проекти, якими ми захоплюємось. Завдяки часу, який машина нам заощаджує, ми тепер можемо приділити більше уваги персоналізованим портфоліо для кожного клієнтського проекту, щоб із надзвичайною уважністю створювати, редагувати й вдосконалювати фотографії та досягати найкращої якості.

Jörg Kyas, фотостудія Kyas Photography

Мартін Парр (Martin Parr)

Parr-Hero1

Завдяки підтримці Canon ми можемо підкреслити реалістичність фотографій Мартіна й гарантувати, що його робота пройде випробування часом, — як у нашій студії в Лондоні, так і на виставках по всьому світу.

Луї Літл(Louis Little), менеджер поліграфічного відділу

Галузі

У розкривному списку виберіть тип галузі, щоб дізнатися більше про рішення компанії Canon у відповідній сфері