Для офісу

Історії успіху підприємств друку

Наші клієнти розповідають про переваги співпраці з компанією Canon. Перегляньте відео, прочитайте історії наших клієнтів нижче та дізнайтесь, як рішення Canon допомогли вирішити реальні складні ситуації в бізнесі.


Зверніть увагу: продаж і підтримку мережевих камер Canon зараз здійснює компанія Axis Communications, що входить до складу групи компаній Canon ›

Подальші кроки

Documenteam

ABC- Hero1

Маленькі тиражі задорого друкувати на офсетних принтерах. У той же час для інших тиражів невигідно використовувати тонер.

Торстен Бішоф (Thorsten Bischof)

Evercore

DWF-logo.jpg

Природно, що цілісність бренда для компанії, що займається керуванням активами, має бути безумовною, адже від цього залежить лояльність як працівників, так і клієнтів. Компанія Canon відіграла вирішальну роль у забезпеченні цієї цілісності.

Ванесса О’Рейлі, директор із маркетингу

I-Pack

ipack-logo

Ми плануємо збільшити обсяги на 25 % до кінця 2015 р. та ще на 15 % протягом 2016 р. Завдяки підтримці й технологіям компанії Canon ми впевнено рухаємося до наших бізнес-цілей.

Атле Андреассен (Atle Andreassen), засновник

LO Media

DWF-logo.jpg

Знання, отримані від Canon і сторонніх бізнес-тренерів, допомогли нам покращити якість цифрових послуг і розробити зважену й далекоглядну стратегію.

Ларс Лангбо (Lars Langbo), менеджер із виробництва

Replay Studio

Replay-logo

Працівники компанії Canon завжди дослухалися до нас, пропонували ідеї та за потреби надавали поради. Вони чули нас і точно знали, що допоможе нашій компанії досягти успіху.

Енді Халаш (Andy Halasz), адміністратор

Галузі

У розкривному списку виберіть тип галузі, щоб дізнатися більше про рішення компанії Canon у відповідній сфері