Для офісу

RHI

Сьогодні ми вже не користуємося послугами рекламних агенцій для компонування ілюстрацій і підготовки даних — усе це виконує зовнішній постачальник послуг друку, а всі потреби друку ми задовольняємо самостійно. Це дає змогу досягти якості, яку можна порівняти з офсетним друком. Як наслідок, за моїми підрахунками, витрати на всіх етапах процесу знизилися приблизно на 50 %.

Крістоф Бренднер, голова відділу

Компанія RHI AG — це провідний світовий спеціаліст із технологій і виробник вогнетривких виробів, незамінних у багатьох галузях важкої промисловості. Підтримання статусу лідера залежить від постійних інвестицій у наукові дослідження й розробки. Документування результатів роботи спеціалістів відділу наукових досліджень і розробок також має надзвичайно важливе значення та залежить від роботи відділу внутрішніх графічних засобів і дизайну компанії RHI. Голова відділу Крістоф Бренднер мав на меті створити потужний відділ, здатний швидко та гнучко виконувати широкий спектр завдань маркетингової комунікації. За допомогою Canon компанія RHI наразі має ресурс, на який можна покладатися під час підготовки високоякісних друкованих матеріалів, необхідних для інформування клієнтів щодо останніх інновацій.

Прочитайте історію та дізнайтеся, як компанія Canon відіграла важливу роль у досягненні Крістофом Бренднером поставлених цілей.

Завантажити приклади

Які продукти та послуги вони використовують?

Кольорові аркушні принтери

Кольорові аркушні принтери, розроблені для комерційних друкарень і відділів друку, забезпечують відмінну якість друку, втілення нових робочих процесів і використання розширених вбудованих функцій кінцевої обробки, завдяки чому вони дуже швидко окупаються.

Подальші кроки