Для офісу

Приклади в галузі виробництва

Наші клієнти розповідають про переваги співпраці з компанією Canon. Перегляньте відео, прочитайте історії наших клієнтів нижче та дізнайтесь, як рішення Canon допомогли вирішити реальні складні ситуації в бізнесі.


Зверніть увагу: продаж і підтримку мережевих камер Canon зараз здійснює компанія Axis Communications, що входить до складу групи компаній Canon ›

Подальші кроки

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Компанія Canon допомогла нам застосувати глобальний підхід до друку й одним махом кардинально змінити нашу організацію у світовому масштабі.

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

Ми не лише заощадили час, а й кардинально змінили підхід до роботи.

Папаніколау Зіна, маркетолог

Borealis AG

borealis

Наша мета полягала у плавному переході до стандартизованого та повністю мережевого середовища друку. Основною причиною цього переходу стало прагнення до більш централізованої підтримки для наших користувачів, а також до заощадження коштів на обслуговуванні та технічній підтримці.

Джекі Ціллен, керівник відділу інформаційних технологій і систем

Falquon

Компанія Canon надала нам значну підтримку, щоб ми могли скористатись усіма можливостями комплекту з управління робочими процесами ONYX для розширеного керування кольорами. Це був дуже важливий для нас аспект, завдяки якому ми досягли виняткової однорідності продукції, що виготовляється за допомогою Océ Arizona.

Мартін Преге, директор компанії Falquon

Volkswagen

Два пристрої Canon imagePRESS виявилися ідеальним доповненням до існуючого обладнання для офсетного й цифрового друку. Вони забезпечують баланс продуктивності та якості, який має надзвичайно важливе значення під час виконання великих обсягів роботи, а також для задоволення постійно зростаючих вимог клієнтів щодо швидкого обороту дрібносерійного виробництва.

Гельмут Ошманн (Helmuth Oschmann), менеджер відділу друку

Галузі

У розкривному списку виберіть тип галузі, щоб дізнатися більше про рішення компанії Canon у відповідній сфері