Для офісу

Приклади в галузі охорони здоров’я

Наші клієнти розповідають про переваги співпраці з компанією Canon. Перегляньте відео, прочитайте історії наших клієнтів нижче та дізнайтесь, як рішення Canon допомогли вирішити реальні складні ситуації в бізнесі.

Подальші кроки

Медичний центр Antonius Hypercare

AH-Hero1

Установити мережеві камери спостереження Canon було чудовим рішенням — вони забезпечують високу якість зображення та дуже корисні в нашій повсякденній роботі. Результати з’явилися відразу ж.

Рене Грот (René Groot), генеральний директор

RDaSH

DWF-logo.jpg

Представники компанії Canon були надзвичайно відверті й повідомили нам, чого саме можна досягти завдяки рішенню DSF і яких переваг слід очікувати.

Ліза Гранкур (Lisa Grandcourt), керівник відділу промислового обладнання

Лікарня Сент-Джеймс

Величезний обсяг документації в лікарні відбирав надзвичайно багато сил і часу персоналу. Протягом 18 місяців ми виконували канцелярську роботу; документація займала цілу стіну від підлоги до стелі. Тепер усі документи зберігаються в цифровому вигляді, що стало запорукою створення безпечнішого й комфортнішого робочого середовища.

Пет Бейлі (Pat Bailey), відділ підтримки системи SAP

Університетська клініка Гамбург-Еппендорф

Сьогодні підтримка принтерів і багатофункціональних систем набагато краща, адже цим займаються експерти Canon. У результаті наш ІТ-відділ може зосередитися на своїх головних завданнях. Крім того, наші витрати на друк ще ніколи не були такими низькими.

Флоріан Бентін (Florian Benthin), керівник відділу по роботі зі службами робочих столів

Галузі

У розкривному списку виберіть тип галузі, щоб дізнатися більше про рішення компанії Canon у відповідній сфері