Компанія The Print Foundry досягла успіху на ринку художнього фотодруку завдяки Canon

Заснована в 2008 році, компанія The Print Foundry розпочинала свою роботу як служба цифрового друку фотографій під назвою Creative Wall Art, виготовляючи різні фотопродукти для споживачів, наприклад фотографії на полотні та в рамках. Знову розпочавши роботу як The Print Foundry, вони вирішили оновити свою технологію цифрового друку, щоб мати можливі виготовляти продукцію з високоякісним зображенням.

Для забезпечення необхідної якості зображення різної продукції та надзвичайних можливостей калібрування кольорів було обраного очевидного переможця, систему Canon imagePROGRAF із технологією друку з використанням 12 чорнил. Ці атрибути безпосередньо посприяли швидкому зросту компанії The Print Foundry на її цільових ринках всього за один рік і залученню широкого ряду клієнтів, у тому числі крупних магазинів роздрібної торгівлі та великої кількості художників і дуже шанованих фотографів.

TPF-image1

«Компанія Canon — це партнер, з яким було приємно мати справу. Ми часто звертаємося до них по пораду, обговорюємо нові ідеї та способи ефективнішого використання пристрою imagePROGRAF, і вони негайно відповідають на наші запити».

Ренато Таварес (Renato Tavares), засновник