Кінець епохи рідкісних книг

Виконавчий директор компанії Printondemand-worldwide, Енді Корк (Andy Cork), вважає, що проблема з розпроданими книгами залишилася в минулому. «У сучасному світі не може бути рідкісних книг», — каже він. — Партнерство з виробниками інноваційних цифрових принтерів для книг дає видавцям можливість друкувати будь-які книги в будь-якій точці світу, тож їм не доведеться повідомляти про те, що всі екземпляри розпродані».

Завдяки книгодрукуванню на вимогу на базі системи цифрового друку бізнес-модель компанії Printondemand-worldwide виявилася надзвичайно успішною. Більшість книг, які вона друкує, випускаються в єдиному екземплярі, але їх тираж можна легко збільшити до 1500, тож видавець має комплексне рішення для всіх етапів (від поповнення запасів до друку перших відбитків).

POD-image1

«Звичайно, ефективність відіграє ключову роль, але надійність також украй важлива. У вас може буди чудове обладнання, але якщо воно не працює 10 % часу — це проблема. З Canon у нас таких проблем не було. Навіть якщо пристрій виходить із ладу, це ненадовго, адже фахівцям із сервісного центру знадобиться не більше двох годин, щоб відновити його роботу».

Гельмут Хьорманзедер (Helmut Hörmanseder), виконавчий директор Printondemand-worldwide