Canon скористалася можливостями роботи із зображенням «від зйомки до роздруківки», щоб розробити обкладинку для дебютного альбому музиканта

Оскільки Майя Вік спочатку досягла популярності в Норвегії як басист поп-групи Montée, яка отримала нагороду Греммі, вона стала однією з перших норвезьких ікон музики та моди. Коли до розвитку її сольної кар’єри після випуску дебютного альбому долучилися професійний фотограф Пол Лауклі та креативний директор Гері Свінделл, вони розуміли, що мають зробити цей альбом подією року. Тому вони розробили ідею аудіовізуального ряду, що мав включати відеокліп, фотоальбом із зображеннями Майї та демонстрування цих фотографій у великому форматі. «Компанія Canon виявилася єдиним постачальником, здатним надати всю потрібну техніку без залучення інших компаній».

Maya-image1
maya-image2

«Значною мірою своїм успіхом ми зобов’язані винятковому рівню професіоналізму й підтримки компанії Canon. Якість усієї продукції Canon була справді високою, і нам було дуже приємно мати партнера, здатного надати всі засоби для виконання цього комплексного проекту».

Пол Лауклі (Pål Laukli), професійний фотограф